2737
2734
عنوان

از ترس کرونا نمیدونم برم یا نه

253 بازدید | 25 پست

بچه ها من الان ی ماهه که سرفه خشک دارم بعد از سرما خوردگیم اینجور شد کلی هم دارو حساسیت و انتی بیوتیک و دمنوش و هر چی که فکر کنید خوردم و نتیجه نداشته و همچنان سرفه میکنم متخصص ریه که رفته بودم گفت اگه سرفه هات بهتر نشد برو عکس ریه بگیر حالا من میترسم که برم به خاطر این ویروس که هست میترسم برم چکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره برو عکس بگیر از ریه هات

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2740
فقط اگه تنگی نفست شدید شد و ننونستی نفس بکشی برو بیمارستان در غیر این صورت خودتو تو خونه قرنطینه کن ...

نفس کشیدنم عادیه اونجور نیست که نتونم نفس بکشم حتی هر چقدر هم که نفس عمیق بکشم به سرفه نمیوفتم 

ولی نمیدونم چرا هیچ دارویی رو خوب شدن سرفه هام اثر نداره هر دارویی میخورم روز اول خوبه از روز دوم دوباره همون جور مثل قبل سرفه میکنم

نفس کشیدنم عادیه اونجور نیست که نتونم نفس بکشم حتی هر چقدر هم که نفس عمیق بکشم به سرفه نمیوفتم  ...

به‌دونه رو امتحان کردی عزیزم؟ بذار داخل اب گرم ژله ای که شد بخور روزی دوسه بار این کارو بکن

2706