2737
2739
عنوان

زایمان

210 بازدید | 5 پست

لطفا اگر کسی اطلاعاتی درباره ی بیمارستان# های رشت# برای زایمان داره اینججا جواب بده. دکتر من از ترس کرونا# کلا گم و گور کرده خودشو😐

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍

چقدر بی مسئولیت

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یچیز جذابتر بگو عزیزم. اینو هممون میدونیم. بیش از نصف مطب های رشت همینطوره

اگه می تونی از بیمارستان حضوری پرس و جو کن ببین کدوم دکتر با وجدانه بچتو به دنیا میاره 

تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه خدایا هزار بار شکرت که فندقمو سالم گذاشتی بغلم در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ به چیزی که می خواستم رسیدم خدایا شکرت
2731

سلام عزیزم خوبی؟ببخشید مزاحم تاپیکت شدم ..پارسال تو یکی از تاپیکا گفته بودی عمل بینی انجام دادی هم انحراف هم زیبایی بیمه یه بخش از هزینشو داده میخواستم بپرسم

من بینیم یه انحراف خفیف داره زیاد نیست کمه میخوام عملش کنم هم انحراف هم زیبایی میخواستم بدونم بیمه با تو جه به اینکه انحرافم کمه هزینه ی انحرافو میده اگه اسکن قبل عملو براش ببرم ...یا اگه بفهمه زیبایی هم کردم نمیده هزینه رو ؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم جواب بدی