2737
2734
عنوان

بیاید عکس بزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 66 پست
نه ب خدا من کبری خانم نیستم😁😁😁

اهان مرسي😊

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببُرى.......و من ميتوانستم در آخرين نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب تا اسي ميذاره ينفر دس بكار شه....

حوصله مون سر نره😂

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببُرى.......و من ميتوانستم در آخرين نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
2731
خب تا اسي ميذاره ينفر دس بكار شه.... حوصله مون سر نره😂

منک دیدمت توهم منودیدی بقیه بذارن😀

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
فدات عزیزم❤️

❤️🖤

متاسفانه به جز چند تا سلفی داغون تو گالریم هیچی نیس اگه اون سلفیا رو بزارم همتون از سایت فرارمی کنید

به خدا دخترم مانیا هستم😭 همه مانی صدامیکنن منم یه غلطی کردم اینجا زدم مانی 😖
2740
منک دیدمت توهم منودیدی بقیه بذارن😀

عه واقعااا؟!

تو كي منو ديدي؟با اين كاربريم ك عكس نذاشتم!

من كي شمارو ديدم؟؟؟؟!

بدید مام ببینیم

تو البوم وقیح هستم ندیدی😓

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
متاسفانه به جز چند تا سلفی داغون تو گالریم هیچی نیس اگه اون سلفیا رو بزارم همتون از سایت فرارمی کنید

بذار من عاشق يهويي هام

معتمد بنفس باشيم......

2706