2726
عنوان

بیاید عکس بزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 66 پست
عاره عاره يادم اومد😅

باز خداروشکر😂😂

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶

بياين بمن راي بديد اگه دوست داشتين😐😂

البته تركيده كاربريم

ولي خب حالا راي بدينhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/4029206/نظرسنجی-دوره-2-شماره-3

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببُرى.......و من ميتوانستم در آخرين نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باز خداروشکر😂😂

ني ني تون خيييييلي عششششقه😊😍😍😍😁

خدا حفظش كنه🧿

خودتونم خيلي زيبايين😍

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببُرى.......و من ميتوانستم در آخرين نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
2728
ني ني تون خيييييلي عششششقه😊😍😍😍😁 خدا حفظش كنه🧿 خودتونم خيلي زيبايين😍

فدات عزیزم چشمات خوشگله😘😘توهم خیلی نازبودی😍😍❤

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
این نطر سنجی ها برا چیه 

نميدونم يروز ب يكي از رفيقام راي دادم 

بعد شب اومدم ديدم منم تو نظر سنجيم😐

تعجب كردم گفتم نميخواستم شركت كنم گفتن لايكيدي😐

نميدانستم....

و اينگونه ما كشكي كشكي راي اورديم و به دور بعدي راه پيدا كرديم اين اولين تبليغم بود....

ديدم هيچي راي ندارم ناراحت شدم😂

این نطر سنجی ها برا چیه 

نميدونم والا الكي پلكيه