2733
2734

سلام خانوما من دیروز بیبی چک مدیکور گذاشتم سریع هاله انداخت  امروز مارک وندفو امتحان کردم اونم سریع هاله انداخت

حالا برای ازمایشو اینا چیکار کنم کی برم اول برم دکتر یا ازمایش راهنماییم کنید لطفا ممنون

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

ز بزن ب دکترت اگه شد نرو.تلفنی ازش دارو بگیر.با این وضع مریضی چجوری میخوای بری

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بذار بعد تعطیلات عزیزدلم مبارکت باشه الهی بسلامت بغلش کنی 😍😍😍❤️❤️❤️❤️

ممنون عزیزم سلامت باشی ...تعطیلات عید منظورته یا همین روز پدر؟

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
ز بزن ب دکترت اگه شد نرو.تلفنی ازش دارو بگیر.با این وضع مریضی چجوری میخوای بری

همین دیگه از مریضی میترسم 

فعلانروبیرون خونه بمون بعدان شاءالله میری  راستی مبارکه

یعنی فعلا مهم نیست؟؟سلامت باشی

2738
ممنون عزیزم سلامت باشی ...تعطیلات عید منظورته یا همین روز پدر؟

نه عزیزم

تعطیلات عید منظورمه 😁❤️

اگه داروی خاصی نداشتی و فقط اسیدفولیک میخوردی همونو ادامه بده

اگر داروی بخصوصی داری، حتما با پزشکت مشورت کن

حتی الامکان مطب نرو

که انشاالله تو فروردین یا اردیبهشت برای برای سونوی تشکیل قلب به امید خدا❤️

خدایا هر لحظه شکرت♥️
همین دیگه از مریضی میترسم 

من اخرین پریم هفت بهمن بوده.بیبی دوتا زدم مثبت شد.هنوز ازمایشم نرفتم بدم.میترسم.امرور یا فردا ز میزنم ب دکترم ببینم چی میشه.فقط فولیک اسید بخور.کافیه فعلا

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
نه عزیزم تعطیلات عید منظورمه 😁❤️ اگه داروی خاصی نداشتی و فقط اسیدفولیک میخوردی همونو ادامه بده ا ...

باشه ممنون گلم😙😙

2706