2733
2739

🔺بیش از ۵۰٪ بیماران مبتلا به ویروس کرونا هنگام بستری تب نداشته اند!

🔹یعنی حتی با غربالگری عمومی‌ هم تنها نیمی از ناقلان ویروس شناسایی میشوند و ممکنه فردی بدون علایم اصلی در کنار شما مبتلا باشد. مهمترین راه شکستن زنجیره انتقال، قرنطینه است!

❌در خانه بمانیم❗️

🆔 @GizmizTel 💯

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پس علائمش چیه از کجا بفهمیم

چه میدونم والا...من فکر میکردم اول با تب شروع میشه..ولی الان پربازدیدها اون خانم مشکوک به کرونا هم از قول دکترها انگار همین رو نوشته یود

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
من یکم گلودرد دارم و سرفه میکنم 😔😔 نگرانم نکنه باشه نی نیم گناه داره

وای خدا نکنه دلم نمیخواد اصلا بچه ها و مادرای باردار بگیرن

میزنم گیتار و میخونم🎻🎶میزنی زار و میدونی💔من اینجوری خالی میشم🎶تو اینجوری نمیتونی💔 میرم توو ماشین و فقط💔با یه موزیک دادمیزنم🎶 میرم ولی یادت نره💔برنده ی بازی منم✌ برو و دوراتوبزن😏🎶میرم و دور نمیزنم💔 برو و غراتو بزن🎶میرم و غر نمیزنم💔 میرم و کل این تنم🎶 پُره از زخمِ توئه💔 دل من پَر پَره اما🎶میرم و غنچه میزنم💔

دو هفتس خونه ایم یا بیشتر🤔

اما ویروسم قراره تا تابستونو ازون ور مهرو اینا باشه 

تا کی یعنی خونه باشیم

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
2740
من یکم گلودرد دارم و سرفه میکنم 😔😔 نگرانم نکنه باشه نی نیم گناه داره

نوع سرفه ها من تو کلیپ دیدم حالت خفگی داره.

چه میدونم والا...من فکر میکردم اول با تب شروع میشه..ولی الان پربازدیدها اون خانم مشکوک به کرونا هم ا ...

والا تا جایی ک تو اخبار و بهداشت و این چیزا گفتن علائم اولیش تب بعد سرفه بعد تنگی نفسه،چی بگم والا

✅مشکل عزیزخدای من خیلی بزرگتر از توست💪💪

اسی چرا هیچ کس  گوش نمیکنه شهر ما ریختن تو بازار🌹

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

همکار شوهرم کروناش مثبت شده روز اول مراجعه اش به بیمارستان دل درد وتب داشته از سه شنبه بستری شده دیشب که شوهرم بهش پیام داد گفت حالش خیلی بده  نمیتونه نفس بکشه وببخشید اسهال گرفته 

از پنجشنبه ام شوهر من کسل بود الانم تب وسردرد وبدن درد داره قبلا انفولانزا شده بود همین علائم رو داشت الان موندم چیکار کنم بریم بیمارستان نریم زنگم زدیم ۴۰۳۰ گفت نه مشکلی ندارید باز من نگرانم

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
والا تا جایی ک تو اخبار و بهداشت و این چیزا گفتن علائم اولیش تب بعد سرفه بعد تنگی نفسه،چی بگم والا

خیلی ویروس جدیده، هر روز مقالات جدید میاد در موردش، همش در حال بروز شدن اطلاعاتش، تنها چیز قطعی همین تو خونه موندنِ

2706