2752
2734

ببین فقط صبررررر من دوقلو دارم از هجده ماهگی تلاش کردم الان که بیست و سه ماهشونه قشنگ یاد گرفتن ولی کشتنم تا یاد گرفتن ، الان کارشون به جایی رسیده که شبا هم بیدارم میکنن واسه جیش کردنشون

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از هر ده دقیقه شروع کن ببرش دستشویی جیش کنه روز دوم ۱۵ روز سوم یا چهارم ۲۰ دقیقه همینطوری ادامه بده تا مثانه اش عادت کنه ، اولشم خونه تو آماده کن رو فرشهات پتو بنداز بعد روفرشی ، اولش سخته ولی بعد راحت میشه الانم‌ فرصت خوبیه بیرون نمیری ، چون موقع پوشک گرفتن ۱۰ روز باید بیرون نری سخت میشه

2731

یا اسپری خوشبو کننده بزارین هرموقع دسشویی رفت برین یه پاف بزنه بچه ها کلا دوست دارن یه کار جدید انجام بدن به ذوق همون هم ترسش میریزه هم دسشویی میکنه اولین بارم دیش کرد بهش جایزه بدین 

خدایامرسی عشقمو آفریدی
من پسرم ۲سالشه اما میترسه جیش کنه تودستشویی

ای جانم چه ترسوئه ، من از یکسالگی وقتی خودشونو کثیف میکردن تو دستشویی تمیزشون میکردم دستشونو تکیه میدادن به در و منم تمیزشون میکردم اصلا از اونجا نمیترسن ،  همش میگفتن بچه رو نبر اونجا گناه داره میفته ولی خدا رو شکر حتی ی بارم نیفتادن و عادتم کردن 

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹

عزیزم من دخترم رو ۲سالگی گرفتم، یه بسته استیکر خریدم بهش گفتم هر بار که بره جیش کنه می‌تونه یه دونه از اونها رو به در حموم بچسبونه(بهش اجازه میدادم تو حموم جیش کنه ، بعد هم میرفتم میشستمش و یه کم آب بازی میکردیم) بعد از یک هفته دیگه کامل جیشش رو می‌گفت. فقط شبها پوشک شورتی پاس میکردم .ولی بهش نگفتم پوشکه، گفتم اگه تو شورتت شبها جیش نکنی میتونی دو تا استیکر جایزه بگیری.و در طی روز با هر کس حتی تلفنی هم صحبت میکردم طوری که بشنوه میگفتم دخترم تو شورتش جیش نمیکنه.. و اینطوری تشویقش میکردم ‌‌.۵_۶بار بیشتر شورتش رو کثیف نکرد.