2737
2739
عنوان

کدوم موسسه کنکور خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31354 بازدید | 46 پست
من کنکور آسان گرفتم عالی بود پرستاری قبول شدم باوجود اینکه متاهلم... دی وی دیام اکثرا نو هست میتون ...

سلام عزیزم حالتون خوبه میتونم باهاتون صحبت کنم من شمارم 09354490100 هستش یه ‍‍مسیج تو واتساب یا تلگرام بهم بدید ممنون میشم متاهلم و برای کنکور میخواستم ازتون کمک بگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واسه دی وی دی؟ مگه دوره قاجاریه ست 😂😂😂از کلاس آنلاین استفاده کن با بهترین اساتید هر درسی رو خواست ...

من رشته ام ریاضیه میخوام واسه دانشگاه هوافضا بخونم ولی هیچ کلاس درست حسابی ای پیدا نکردم :_: لطفا اگه میدونی بهم بگو 😢

آموزشگاه فرزانه بیست به نظرم بهترین استادا و مشاورو داره حتما بهتون پیشنهاد میکنم ، هرچی از مشاوره و ...

سلام من برای کنکور 1401 دنبال استاد خوب می کردم نظام جدید هستم تجربی استاد خوب با اموزشگاه می شناسین معرفی کنید بهم؟

2738

سلام ..

من ساکن شیراز هستم و از ته قلبم میگم بهترین اموزشگاه از همه نظر اموزشگاه هفت استاد هست.

هیچکدوم از استادا مشکلی رو واسه من ایجاد نکردن و عالی هستن. 

مشاور بسیار خوب و همچنین ازمون و کلاس های تست زنی توپ...

بهترین اموزشگاه هست و خیلی معتبره چون توی تهران هم شعبه داره. پیشنهاد میکنم برید.

من خیلی راضی بودم از نظر اخلاقی و ارتباط هم که حرف ندارن

سلام من خیلی از سایت ایران همایش همیشه کمک میگیرم تو یه مقاله اش هم بهترین موسسات کنکوری رو معرفی کرده وبا هم مقایسه کرده و مفصلا در مورد هر کدوم توضیح داده

لینکشو براتوون میزارم شاید برا شمام مفید باشه

بهترین موسسات کنکوری : https://iranhamayesh.org/2022/03/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%85%d9%88%d8%b3%d8%b3%d8%a7%d8%aa-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1%db%8c-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86/

◀رتبه ۸۸۰کنکور انسانی

◀۵سال سابقه پشتیبان قلمچی و مشاور بیش از ۳۰دانشجومعلم

-برنامه ریزی فردی براساس تعیین سطح

-روشهای مطالعه و تست زنی و تحلیل آزمون

-معرفی منابع و جزوات اساتید برتر کشور

-تعداد تماس نامحدود در ماه

-بررسی و پیگیری گزارش کار بصورت روزانه

تا رسیدن به آرزوهاتون راهی نمونده😍😍😍

۰۹۱۴۰۷۶۰۸۳۷

2706