2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

واسه دی وی دی؟ مگه دوره قاجاریه ست 😂😂😂از کلاس آنلاین استفاده کن با بهترین اساتید هر درسی رو خواستی بگو بهت بهترین استاد کشورو معرفی کنم 

همیشه قوی باش 😊 اگه نمیتونی اَداشو دربیار 

هیچ کدوم فقط کتاب کمک درسی و تست زیاد

فقط وقت تلف کردنه دی وی دی و کلاس

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2714
واسه دی وی دی؟ مگه دوره قاجاریه ست 😂😂😂از کلاس آنلاین استفاده کن با بهترین اساتید هر درسی رو خواست ...

اوک ممنون

خدایا ! اینجا و این جوری زندگی کردن ⏳تو سلیقه من نیست 😒یه فکری بکن ....!!!
دزفول

دزفول رو نمیدونم کدوم موسسش خوبه بازکرج میرونم.

کلاس انلاین یا دی وی دی هر معلمی که خوبه رو بردار.نه به موسسه خاص اونم اونایی که تلویزیون میان

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖
برای زیست نظام قدیم میشناسی ؟

بله دی وی دی زیست دکتر ایروانی عااااالیه من خودم تو کنکور اول زیستمو منفی زدم اما این پکیج عالی بود تونستم تو دو ماه درصدمو 40 درصد بالا ببرم با اینکه اصن نصف پکیج رو فرصت نکردم ببینم خیلی دلسوز درس میده از صفر تا صد توضیح میده خواهرانه بهت گفتم 

همیشه قوی باش 😊 اگه نمیتونی اَداشو دربیار 
2706