2733
2739
عنوان

به مامانم اجازه سقط دادن

| مشاهده متن کامل بحث + 764 بازدید | 74 پست
اخی من یه بچه سقط کردم  آدمایی مجبورم کردن سقط کنم که تا اذان میگن بدو بدو میرن سر سجاده نذر ...

منم توی عقد حامله شدم بچه رو نگه داشتم هیچکسم چیزی نگفت میگفت جوابشو میدادم ، ناشکری کردی خدا بهت یه بچه سالم بده انشالا

ببین ما شش تا هستیم  بازم هر کدوم یه سمتیم  شوهرم دوتان و همیشه مادرشوهرم تنهاست  ...

عزیزم قدیما همه زیاد میاوردن ولی الان اصلا عاقلانه نیست اصلا البته من متنفرم از تک فرزندی متاسفانه خودمم یکی دارم وهرچی تلاش میکنم باردار نمیشم ولی خدایی 2 یا 3 بچه عالیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم قدیما همه زیاد میاوردن ولی الان اصلا عاقلانه نیست اصلا البته من متنفرم از تک فرزندی متاسفانه خ ...

قدیم و جدید نداره به خدا 

خودمون سخت میگیرم

من خودم شرایط ندارم والا حتما چهارپنج تا میاوردم 

اگرم نتونم بیارم تلاش میکنم بعدا شیرخوارگاه بزنم 

انقد که عاشق بچه هام

دلتون گرم 🌸
2731
منم توی عقد حامله شدم بچه رو نگه داشتم هیچکسم چیزی نگفت میگفت جوابشو میدادم ، ناشکری کردی خدا بهت یه ...

چه خوب که نگهداشتی 

ولی گاهی واقعا اطرافیان خون اون فرد و تو شیشه میکنن 

و خب مثلا کم سن و ساله نمیدونه یا نمیتونه کاری بگنه مجبور میشه 

انشالله خدا همه ی ما رو ببخشه

دلتون گرم 🌸
اولش فهمیدم باردارم سونوگرافیست اشتباه کرد و گفت دو قلویی خارج رحم هستی باید بری برای سقط یک مرتبه ...

افرین که تست ژنتیک و انجام دادی 

همیشه پزشکی خطا داره و وظیفه ی ماست تا جای ممکن تلاش کنیم :)

خدا حفظ کنه کوچولوتونو ❤️❤️❤️❤️❤️

دلتون گرم 🌸
2740
البته بگم که اون زمان مثل الان انومالی رو تشخیص نمیدادن  هر سونو یه چیزی میگفت  الان قضی ...

عزیزم شماهم مذهبی هستی؟

حتماااااااا بخونید💕💕💜💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
تقریبا :)

یه سوال قرآنی پزشکی بپرسم جواب میدی؟

حتماااااااا بخونید💕💕💜💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
نمیدونم  اگر بتونم جواب میدم🌸

میشه تو خصوصی بپرسم؟

من خوندم کاش منم مثل مامانت قوی بودم بچه دومم دخترشدهمش میگفتم سقطش کنیم چون ک دختربودنمیخاستم ۲تاد ...

انشالله ❤️❤️

رشته و شغل مهم میست یا حداقل کم مهمه 

مهم خوشبختیه 

مامان من تو تربیت من عالی عمل کرده 

کم توقعم و خلاق و شاد 

بلدم از هیچ برای خودم همه چی دربیارم 

امیدوارم شمام تو تربیت دخترتون سنگ تموم بذارید و تا اخر عمر برای هم بهترین مادر و دختر باشین❤️❤️❤️❤️

دلتون گرم 🌸
2706