2733
2739
سلام عزیزم ،شما سونو رفتی؟جنسیت بچت چی بود؟

بعد غربالگری دوم نرفتم سونو الانم ۲۵ هفتمه چند روز پیش رفتم برا ی مشکلی کلی نگا کرد بعد گف پسر نمیبینم با شک گف دختره نمیدونم اصلا نمیتونم ناامید بشم مگه دست خدا نیست مگه من ازش نخواستم ایشالا ک بده بهم ولی خب فعلا ک دختره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من خواب دیدم نی نیم دنیا اومده یه پسر تپل مپل گندمی و بامزه س با چشای قهوه ای متوسط. ۱۶ هفتمه نمیدونم جنسیت بچم چی هست

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
ان شاالله که میده برای خدا غیر ممکن وجود نداره،چندتا بچه داری؟

واقعا براخدا غیر ممکنی نیست تاالان هر دعایی هر راهی رو ک بلد بودم رفتم از حضرت علی خواستم ضامنم بشه ایشالا ب حق این ماه عزیز خدا حاجت دل همه رو بده علیه منم بده آرزوب دل نمونم 

2731
معمولا برعکسه خواب دختر پسره خواب پسر دختر 

آره واقعا یونو گفت دختره 

اما بازم خواب دیدم ک دختره این چند وقتیه...

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
2740
وای عاششششق دخملم کاش راست باشه

من خواب دیدم پسر دارم دختر شد باز یه بار خواب دیدم دختر دارم ولی فعلا یک دختر دارم هنوز

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨

من بچه اولم خواب دیدم بهم گفتن که بچت پسره و عروس عموم هم بامن باردار بود و بهم گفتن که بچه اون دختره دقیقا همونم شد الانم باردارم خواب دیدم که بهم گفتن نگا کن فک کنیم بچت دختره من سریع رفتم جلو نگاش کردم دیدم پسره فعلا سونو نرفتم که ببینم جنسیت دومیم چیه

2706