2737
2734
سلام من چیزی نمیدونم ولی میشه بپرسم کوچولوت چند وقتش هست که میخوای گفتار درمانی ببریش؟؟؟؟ من خواهر زادم پسر هست تا ٣ سالگی فقط ٤ کلمه میگفت ولی الان ٣ سال و ٨ ماهش که هست ٧٠٪ صحبت میکنه عجله نکن 💋💋

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اتفاقا اون یکی خواهر ادم که دختر بود دچار لکنت بود تا ٨ سالگی مخصوصا وقتی تند حرف میزد ولی الان که ١١ سالشه خوب شده ولی گاهی اوقات باز زبونش میگیره ولی نه مثل قبل الان ممکن هست تو سه ماه یک یا نهایت دو بار این اتفاق براش بیفته
2731
مادر سلینای عزیز من تبریزیم ولی متاسفانه هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم... اومدم بگم ایشالله به لطف خدا هر چه زودترمشکلتون حل شه
ایرانی ها! وضع آب خیلی خرابه!!!خیلی خراب!!!!ایران داره از یه منطقه نیمه خشک به منطقه خشک و بیابانی تبدیل می شه!
2738
ماهی کوچولو جون اگه میشه بهم جواب بدین. من سلینا رو یه مدت پیش خانم. کریمی بردم اما نتیجه نگرفتم.اونا فقط رو رفتاردرمانی کار می کنن. تا حالا دیدین لکنت کسی رو خانم کریمی درمان کرده باشن? ایا بیرون مطب داره?
سلام. یک کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی نزدیک میدون رسالت تو شرق تهران هست. کاردرمانی بازی درمانی گروه درمانی گفتاردرمانی مشاوره توانبخشی هم داره. محیط خوبی داره. همشون کارشناس کاردرمانی و گفتار درمانی هستن. اینم آدرس سایتشه: http://omidbakhtar.ir بزرگراه رسالت نرسیده به اتوبان امام علی جنب پمپ بنزین ساختمان 808 طبقه اول واحد 2. تلفنش: 22338997 اسمش کلینیک کاردرمانی و گفتادرمانی امید باختر هست.
سلام من چیزی نمیدونم ولی میشه بپرسم کوچولوت چند وقتش هست که میخوای گفتار درمانی ببریش؟؟؟؟ من خواهر زادم پسر هست تا ٣ سالگی فقط ٤ کلمه میگفت ولی الان ٣ سال و ٨ ماهش که هست ٧٠٪ صحبت میکنه عجله نکن 💋💋

سلام .من مامان میعاد .بهترین گفتار درمان در تبریز جناب آقای روزبه شکری هستن که پسرم یک سال هست پیش ایشون میرن .اولین نفر در شهر تبریز که هم کارشون عالیست و هم برخورد ورفتار با کودک . بسیار بسیار راضیم . در مرکز هلال احمر آقای روزبه شکری.

سلام من مامان پینار هستم. من دخترم را پیش خیلی از گفتاردرمانهای شهر بردم. عالی ترین گفتار درمان این شهر را آقای دکتر معصومی دیدم تنها گفتار درمان شهر با مدرک دکترا هستند. امید واهی نمیدن و در کمترین زمان ممکن کودک بهترین پیشرفت را میکنه من ازش راضیم خدا ازش راضی باشه.

2706