2737
2734
عنوان

بنظرتون کرونا گرافتم؟

388 بازدید | 25 پست

سلام الان ۸ روزی میشه سرفه دارم ببخشیدا بدون خلط. تب و علائم دیگه هم ندارم فقط سرفه دارم گاهی گلوم میخاره باعث سرفه میشه گاهی هم بو باعث سرفم میشه. تنگی نفس تو این چند روز نداشتم بنطرتون کرونا گرفتم؟ چرک خشک کن خوردم ولی تاثیری رو سرفم نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شایدم‌حساسیت باشه🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2740

منم دو شب تب دارم.....نمیدونم بخاطره چی هستش... تب کم نه زیاد یه وقتهایی هم لرز دارم....از خدا خواستم بهم نی نی بده...میترسم کرونا گرفته باشم...خدا نی نی بده نه کرونا

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
2706