2733
2734
عنوان

بی بی چک الان نشون میده برام؟؟

312 بازدید | 56 پست

تنبلی دارم ،الانم دردای پریودی دارم از دو هفته پیش البته شروع شد.رو حساب  دو ماه قبل که تنظیم بودم ،شیش روز از موعدم گذشته ، ترشحم تقریبا زیاده و فقط درد میکشم و خبری نیست.این ماه کلومفین و متفورمین خوردم. الان چه کنم بی بی بزنم ؟(چون دوره هام تا ۴۳روزم شده تا حالا.)یا گرمی بخورم پری بیاد زودتر که دیگه اعصابم داره خورد میشه

دکترمم که الان نیستش

اول بی بی بزن گلم.اگه منفی شد زعفرون بخور.دوتا بزن تا حتمن مطمعن شی که منفیه.از مارک خوبم استفاده کن

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه با این وضع تنبلی ،هی میگم ولش کن ،شاید اصلا الان نشون نده.نشون میده اخه؟؟

اخه میگی گرمی بخورم پری بیاد.چرا مثلا اینکارو بکنی خب قبلش بیبی بزن‌..بعدم اگه خدایی نکرده منفی بود بازم صبر کن‌ چند روز دیگه.بازم بزن

تو بهترین حال منی من شک ندارم،من دیگه بهتر از تو از کجا بیارم🤱
2738

بچه ها کی میتونه من و راهنمایی کنه ؟من یه هفته پیش اقدام داشتم ..خیلی احساس درد پری دارم .اما ده روز دیگه باید پری شم .بنظرتون بی بی بزنم ج میده الان؟

خدایا عزت با تو بودنم را سپاس،خداوندا بیادتوکه باشم تمام دورها نزدیکند...
چه مارکی خوبه؟؟

والا من استفاده نکردم الان دوساله اقدامم.

اصلا استفاده نکردم.شرمنده اطلاعاتی نداره.تو گوگل بزن بهت میگه

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
بچه ها کی میتونه من و راهنمایی کنه ؟من یه هفته پیش اقدام داشتم ..خیلی احساس درد پری دارم .اما ده روز ...

نه عزیزم.خیلی زوده.چندم پریودی؟؟

ممنونم عزیزم 

خواهش میکنم گلم💋

2706