2733
2734
عنوان

دوستان شما خرید میکنید؟؟؟

237 بازدید | 40 پست

سلام دوستان عزیز.

برای خرید مواد غذایی بیرون میرید؟من نون رو بسته بندیو فریز کردم زیاد بیرون نریم ولی خریدموادغذایی دارم مثل روغن واینا.

میبینم اکثرا میگن از خونه نریم بیرون خیلی نگرانم 

تو یه تاپیکی دیدم بچه ها اینجا حتی جعبه دستمال کاغذی رو هم ضدعفونی میکنن.کار درستیه اما سخته مخصوصا که بچه کوچیک داشته باشیو دستشو همه جا بماله.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ضد عفونی رو فقط واسه افراد و اشیایی که از بیرون میان انجام بده جعبه دسمال تو خونه که کرونا بهش نیست

نه اگه از فروشگاه بخرم باید تمیزش کنم دیگه.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

منم جعبه دستمال کاغذی رو ضد عفونی کردم هر چی میخریم اول تمیز میشه بعد میاد تو کابینتا و یخچال

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمانتان ندیده
2738

من شوهرم دائم بیرونه،سرکار میره،خرید هم طبق معمول خودش انجام میده

وای ضدعفونی نمی‌دونم چطور انجام بدم

نون هم الان دوساله که ما میخریم ۴تایی میذارم تو نایلون فریزر و میدارم تو فریزر،هفته ای یبار میخریم

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

شوهرم خرید میکنه یا هودم میرم جای خلوت خرید میکنم و سریع برمیگردم بعد هم همه خریدهارو یا نیشوزم یا صدعفونی میکنم

سعی میکنم چیزایی بخزم که بشه تمیزش کرد 

بله جعبه دستمال رو هم با پنبه الکی 

هرچیزی که از بیرون میاد باید ضدعفونی بشه

0 =2-1

ما درحد نیاز خرید میکنیم و همه چی رو ضدعفونی

منم همینطور ولی گفتم اینبار بیشتر خرید کنم بیرون نرم دیگه.

مثلا مایع دستشویی رو ازین 4لیتریها خریده بودم گفتم تا یکی دوماه دیگه جواب میده اما دیروز دیدم اخراشه از بس این روزا دست شستیم

شوهرم خرید میکنه یا هودم میرم جای خلوت خرید میکنم و سریع برمیگردم بعد هم همه خریدهارو یا نیشوزم یا ص ...

ما الکل هم نداریم با اب وایتکس میسابم سطوح رو

عزیزم من لباس نیاز داشتم خریدم ولی مرکز شهر که شلوغه نرفتم عوضش دو سه تا محله بالا شهرو با ماشین رفتم گشتم اون محلا رو انتخاب کردم واسه خرید... انقد خلوت بود هم از کرونا هم از گرونی اون مراکز خرید جز 3 4 نفر هیشکی نبود...ماسک و دستکشمو پوشیدم با خیال راحت خرید کردم اومدم...خیلی خرید راحتی دتشتم به دور از تجمع و شلوغی 

2706