2733
2734
عنوان

بی بی چک؟

279 بازدید | 21 پست

بیبی چک مدیکور بنظرتون معتبره ؟چندتا تاپیک دیدم میگفتن مثبت کاذب زیاد نشون میده ماه پیش چندتا مارک مختلف خریدم مدیکور موند امروز استفاده کردم هاله انداخت فوری بنظرتون درسته 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لعنتی برای منم ماه قبل دوتا مثبت کاذب انداخت😢😢😢😢

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

برای منم همیشه درست جواب داده

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
2738

برا من که حتی با وجود کیست مثبت کاذب نشد هیج وقتوقتی مثبت شد هم درست بود 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

اگه هاله صورتیه مبارکه دو روز بعد بزن پررنگ تر شد برو ازمایش

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
از ماه پیش تا الان پری نشدی؟؟؟ خب اره درسته دیگه...

دوروز گذشته از موعدم

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
اگه هاله صورتیه مبارکه دو روز بعد بزن پررنگ تر شد برو ازمایش

اره صورتیه  

برا من که حتی با وجود کیست مثبت کاذب نشد هیج وقتوقتی مثبت شد هم درست بود 

والا من ماه های پیش خیلی مراقبت میکردم نشد این ماه اصلا قصدشو نداشتم بخاطر بیماری و خونه تکونی کلی کار کردم جابه جایی اینور اونور بعد مثبت شد!!!!حالا ببینم خدا چی میخواد

2706