2733
2734
عنوان

ببینید نامه پسر تو دلیم خوبه برا باباش برا روز پدر؟+عکس نامه

| مشاهده متن کامل بحث + 10540 بازدید | 97 پست

توروخدا بعد عکس العمل شوهرتم بگو 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه نقاشی هم رو شکمت میکردی شوهرت ک اومد یهو پیراهنت میزدی بالا ذوقش صد برابر لشه😂😂😂

کارت خنک بود بنظرم

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2731
اودتی     خوووووبه ک...ذووووووق دارم اولین سالی ک عشقم بابا میشه...این نازدونه رو خدا بعد ...

چقققدر خوبه که انقدر عاشق همین

فقط خانواده هایی مثل شما لیاقت بچه دارن 

خدا حفظتون کنه برای هم

اگه مردی بیا ایران ،زن باش
2740
از محبت همه دوستان ممنونم... حتا اونایی ک گفتن لوسه... حرف لوسی نیست بخدا...کم سن و سال هم نیستم ذ ...

میشه بگی چند سالته؟ آخه منم از اینکارا خوشم میاد، از همین الان باید وجود بچه رو حس کرد و جدی گرفت

بستگی ب روحیتون داره ....

من بچه ندارم ....همش شوهرم میگه دخترمون کجاست....چیکار میکنه....من حالم بهم میخوره 

ولی اگه شوهرت احساسیه به قول دوستان خوشش میاد

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin
رو عکس بزنید واضح میشه.بابالی ب زبون همسرم اینا فکر میکنم لفظ کودکانه و عزیزکردگی بابا باشه...

عزیزم خوش باشید الهی ...خیلی احساسی و قشنگه ..افرین بهت 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
پس خودتم خیلی لوسی توروخدا از این زنایی که همش بچه گونه صحبت میکنم😂😂😂🤕

خدایی اینجور برداشت میشه؟

ن اتفاقا خودمم بدم میاد لوسی و بچگونه با شوهرم بحرفم اما این از طرف نی نی خوب...نباید بچه گانه باشه؟

دارم روز پدر رو تبریک میگم بهش ن روز مرد رو...  

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
یه نقاشی هم رو شکمت میکردی شوهرت ک اومد یهو پیراهنت میزدی بالا ذوقش صد برابر لشه😂😂😂 کارت خنک ...

نههههههههههههه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

من خودمم نمیدونم چرا قط شدم نی نی یار پاسخگو باش من دختر بی ازاریم گناه دارم 😕 وقتی پست میذارم میام از اول میخونم میگم این خانومه چقدر مثل من حرف زده😕 بعد نگا به اسمش میکنم میبینم عه اینکه خودمم😐 هنوز با کاربری جدیدم اشنا نیستم😕
2706