2733
2734
آلاگولو ،انقد مخ مردما چقدرر  تایپیک زدید برا کلاهبرداری.داره رصد میشه این کارت. آیا واقعا فردا ...

این بشر بدون تهدید هزینه ها رو‌میداد

فقط کافیه بهش ثابت کنی که دستش رو‌ کردی و متوجه شگردش شدی!

سلام... ما تقریبا ده ساله ازدواج کردیم ۵ سال پیش که اقدام کردیم نشد گفتن شوهرت هم باید آزمایش بده ول ...

این محمو ک کدوم قبرستونیه؟؟؟شمارتا بزار تا تلفنی بهت تماس بزنم ببینم توی گولو تا حالا  چند بار با سوزن رفتی و آزمایش دادی و دیدی که درسته؟یا همش باید مثل عوارضی قم تهران،از زیر دست این دکترت رد میشدی؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آلاگولو ،انقد مخ مردما چقدرر  تایپیک زدید برا کلاهبرداری.داره رصد میشه این کارت. آیا واقعا فردا ...

پس بگوووو تو دنبال باج گیری هستی 😲 چشم نداری ببینی یه پزشک باسواد با حداقل حق ویزیت و البته تعداد مریض زیاد که همه دوستش دارن داره پول حلال درمیاره؟ حسودیت شده میخای پول ازش بکنی؟ 

آبروی هر چی اصفهانیه بردی 

خدایا به اندازه بخششت مرا به آرزویم ببخش
پس بگوووو تو دنبال باج گیری هستی 😲 چشم نداری ببینی یه پزشک باسواد با حداقل حق ویزیت و الب ...

بابا اون سواد داره برا،۱ .گوش سوراخ کردن ۲. ختنه ۳. سوزن و واکسن ۴. آتل بندی . اون اصلا نمیفهمه .۱۰ بار باهاش بحث کردم و گفتم پس چجور ۱۰ روزه حامله میشن؟؟گفت نمیدونم برو گوگل‌.یا مثلا میگی چرا عفونت که گرفتیم ظرف ۳ روز خوب میشه ولی دکترای یزد میگن محاله که عفونت کمتر از ۲۰ روز خوب بشه؟؟؟حق ویزیتش طی ۳ ماه برابر ۵۰۰ میلیون برامن آب خورد. شما شاید در آمد نداشتی و الاف بودی و اومدی اونجا  کم پول دادی. این مریضای بدبخت اگه طی ۱۰ سال ۵۰ میلیون خرج کرده بودن، این نامرد طی ۳ ماه ۵۰۰ میلیون بهشون ضرر زد

2731
بابا اون سواد داره برا،۱ .گوش سوراخ کردن ۲. ختنه ۳. سوزن و واکسن ۴. آتل بندی . اون اصلا نمیفهمه .۱۰ ...

اولا ویزیت ۴۰ تومن بود و اخیرا شد ۵۰ تومن سه ماهش خیلی بشه برای زن و شوهر میشه  ۱۰ میلیون 

دوما من و شوهرم حاضر بودیم ۵۰۰ میلیون بدیم و فقط از ایشون درس اخلاق و زندگی بگیریم، دیگه بچه مون که خیلی بیشتر ازینا می ارزه

سوما اینکه تعریفت از پزشک عمومی خیلی مسخره بود 

چهارم اینکه برو از همون دوست اورولوژ اصفهانیت بپرس بهت میگه وقتی ادرارت ناخودآگاه قاطی انزالت بشه میکروسکوپ عفونت نشون میده... بجای این حرفای الکی میرفتی مثل بعضیا یه میکروسکوپ میخریدی نمونه ات رو تماشا میکردی 

البته کاملا مشخصه تو دنبال پدر شدن نیستی 

این بشر بدون تهدید هزینه ها رو‌میداد فقط کافیه بهش ثابت کنی که دستش رو‌ کردی و متوجه شگردش شدی!

وقتی مریض مستضعفه دکتر بهش کمک میکنه جون نفس کارش خیریه است

تو اگه کلاهبرداربودی چرا افتخار میکنی؟؟ باج گیر

وقتی مریض مستضعفه دکتر بهش کمک میکنه جون نفس کارش خیریه است تو اگه کلاهبرداربودی چرا افتخار میکنی؟؟ ...

واقعا چرا ایقد راحت به همه برچسب باج گیر،مافیایی اسپرم و.... میچسبونید؟؟ 

پس این درس اخلاقی که پیش دکترت یاد گرفتی، بهتون یاد نداده برچسب زدن کار درستی نیست؟؟

واقعا چرا ایقد راحت به همه برچسب باج گیر،مافیایی اسپرم و.... میچسبونید؟؟  پس این درس اخلاقی که ...

شما مگه ادعا نمیکنید آزمایش ژنتیک اسپرم دادین؟ چرا اینقدر مطمئن بدگویی میکنید؟ زحمت بکشید آزمایشتون رو بفرستید همه ببینند

چرا یه راست نرفتید دادگاه شکایت کنید؟ چرا پلیس دست رو دست گذاشته؟ چرا نماینده رهبری و آخوندها و پزشک ها و وکیل ها و مهندسهای مریض دکتر تو مطب اینقدر قبولش دارن؟! چرا نشستید تو نی نی سایت سم پاشی میکنید؟ چرا نرفتید تو مطب ادعاتونو بلند بگید و همه مریضا اینقدر طرفدار دکتر هستن؟ چرا از مادرایی که بچه هاشون به دنیا اومدن سوال نمیکنید؟ 

من که معلومه چرا طرفداری دکتر رو میکنم چون بعد ده سال با درمان اسپرم صفر به من و شوهرم زندگی دوباره داده

اما معلوم نیس تو از کی پول میگیری اینقدر تخریب میکنی؟

شما مگه ادعا نمیکنید آزمایش ژنتیک اسپرم دادین؟ چرا اینقدر مطمئن بدگویی میکنید؟ زحمت بکشید آزمای ...

به زودی به جرم اخاذی میگیرنتون منتظر باشید

شما مگه ادعا نمیکنید آزمایش ژنتیک اسپرم دادین؟ چرا اینقدر مطمئن بدگویی میکنید؟ زحمت بکشید آزمای ...

عزیز جان اول اینکه من ادعا نکردم که آزمایش ژنتیک دادم.من توی تمامی سوال و جوابها گفتم باز هم میگم که ما متوجه شگرد این دکتر شدیم و اصلا نیاز نبوده که آزمایش ژنتیک بدیم.

دوم اینکه من دارم میگم حالا که ما داریم اینجا اطلاع رسانی میکنیم ، شما اینجوری تهاجمی حرف میزنی ،بنظرتون اگر میومدم توی مطب با تمامی مستنداتم حرف بزنم، شما و مابقی طرفداران دکتر اجازه حرف زدن به من رو میدادید؟؟

سوم اینکه ما تمامی اطلاعات و اسناد و شواهد رو به جاهاییکه باید ، رسوندیم و مطمن باشید اجازه نمیدیم که یکی بخواد از چهارتا  دردمند سواستفاده کنه.

هرچقدم شما بهم برچسب بزنی و ... اصلا ازت ناراحت نمیشم ومن فقط جهت اطلاع رسانی اومدم گفتم

شما میخوای گوش شنوا داشته باش ، برو یه پیگیری بکن

اگر میخوای پشت گوش بزنی و با هر قیمتی بچه تو بغل بگیری 

من شما رو‌به خدا میسپارم و امیدوارم روزی که حقایق مشخص میشه از این همه طرفداری پشیمون نشی.

منم با دستای زحمتش خودم کار میکنم و نون میخورم و نیازی به باج گیری از کسی که نون یه مشت زن و‌شوهر دردمند رو‌میخوره ،ندارم.

[QUOTE=163349889]بابا پلیس چیه؟خود آدم میفته  دنبال کارش و حل میکنه. حلم میشه[/نیازی نیست حقانیت جناب دکتر محبوبی رو برای کسی ثابت کنیم.پلیس فتا پیگیر شما خواهد بود.

هرچه امثال شما در فضای مجازی کمتر باشید برای جامعه بهتر هست.

2706