2737
2734
عنوان

پشیمون

292 بازدید | 14 پست

من واقعن از راحت بودن با پسرا و لجبازی کردنو حرف زدنو بودن باهاشون پشیمونم ،از خودارضایی هم پشیمونم،میخام عصبانیت ناشی از مشکلاتمو آروم کنه با کم کردن اضظرابم ولی تو سن بلوغمو این مسائل هست،چیکار کنم ؟دکتر مشاورم آقاست ؟میخام خیلی برای ازدواج آماده شم ،مسئولیت داره ولی پاک تر وبهتره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودتو مشغول کن ب کارایی مث کتابخوندن، هنر آشپزی،گلدوزی نمیدونم ی چیزی ک اینا از سرت بپره. بیکار ک باشی شیطون همدمت میشع

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2728
2740
الان چندسالته  راحت بودنت منظورت رابطه جنسی بوده  خونواده میدونن

الان ۱۹ هستم ،مامانم میگه اگه بابات فهمید میکشتت ،نکن این کارو،میگه باردار نمیشی بعدن نازایی میاره،منظورم این بود زیاد تو پسرا بودمه 

الان ۱۹ هستم ،مامانم میگه اگه بابات فهمید میکشتت ،نکن این کارو،میگه باردار نمیشی بعدن نازایی میاره،م ...

متوجه نشدم پسر بودن چ ربطی به باردار نشدن داره عزیزم

http://goftino.com/c/cK0TvH دوست داشتی بیا گفتگو 
2706