2752
2734
عنوان

عفونت ادرار در بارداری چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 303054 بازدید | 69 پست
سلام من هفته 19بارداری هستم خداروشکر تا الان وضعیتم خوبه فقط چندروزی میشه که عفونت ادرار دارم خیلی میترسم که نکنه بچم چیزیش بشه البته سونو رفتم گفت وضعیتش خوبه زیرنظر دکترم هستم میترسم دوباره عفونتی بشم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام هفته 17 هستم، آزمایش کشت ادرار دادم و عفونت داشتم . اول دکتر قرص نالیدیکسیک اسید داد که بهش جواب نداد و خوب نشد. الان جدیدا پهلوهام درد میکنه . این سری قرص نیتروفورانتوئین داد که واقعا قرص افتضاحیه از بس حالت تهوع میده. امیدوارم با این خوب بشم
بار الهی بر من منت گذار به این نعمت که فرزندانم را باقی بداری و آنها را برای من صالح گردانی، و مرا به وجود آنها بهره‏مند و کامروا سازی
سلام هفته 17 هستم، آزمایش کشت ادرار دادم و عفونت داشتم . اول دکتر قرص نالیدیکسیک اسید داد که بهش جوا ...

سلام عزیزم خوبی، لابد الان نی نی گلت کنارته، منم هفته 19 عفونت ادراری گرفتم، دکترم دارو داد، امروز دوباره جپاب آزمایشمو گرفتم و متاسفانه فکر میکنم از دفع قبل هم شدید تره، شما که عفونت داشتی مشکلی پیش نیومد؟ وزن بچه خوب بود؟

سلام من هفته ٢١ بارداريم عفونت ادراري دارم قرص نيتروفورانتوئين بايد مصرف كنم نگرانم به نظرتون جواب م ...

سلام عزیزم شما عفونتت برطرف شد؟ من یه دوره دارو مصرف کردم، ولی الان تو هفته 23 هنوز عفونا ادرار دارم

سلام عزیزم خوبی، لابد الان نی نی گلت کنارته، منم هفته 19 عفونت ادراری گرفتم، دکترم دارو داد، امروز د ...

سلام عزیزم . ممنونم بله الان 8 ماهشه

عفونت ادراریم با دارو بازهم مونده بود. راستش من با گیلاس خوب شدم. تو نت سرچ کرده بودم نوشته بود گیلاس خوبه. 

تو یک ماه فاصله آزمایشم خیلی گیلاس خوردم و جواب آز بعدیم خوب شده بود.

وزنش موقع تولد 3100 بود ولی کم بودنش به خاطر کم خوردن خودم بود.

بار الهی بر من منت گذار به این نعمت که فرزندانم را باقی بداری و آنها را برای من صالح گردانی، و مرا به وجود آنها بهره‏مند و کامروا سازی
2706