2733
2739
عنوان

سقط مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 1126299 بازدید | 14043 پست
سلام غزل جان منم مشکل ایمنی و انعقادی دارم تاحالا ۳تا سقط در هفته های ۵ و ۶ داشتم اینبار رفتم ای یو ...

سلام عزیزم خیلی متاسفم آزمایشاتت رو می فرستی ببینم . به نظرم برو پیش سهیلا عارفی تهران شاید دوز داروهات کم بوده . باید از لحاظ رحم هم بررسی بشی که رحمت سپتوم نداشته باشه . شوهرت هم باید آزمایش اسپرم و دی اف ای بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم به نظر بیا پیش سهیلا عارفی تهران که کامل از لحاظ انعقادی و ایمنی و رحم و کاریوتایپ   ...

عزيزم من همه ي اين ازمايش هارو انجام دادم و بررسي كامل شده توضيح داده بودم تو متنم

فقط كاريوتايپ ندادم كه دوتا از دكترام گفتن احتياج نيست

كه البته خودم دوست دارم انجام بدم

dfiهمسرم 21 كه عالي نيست ولي معقوله

ولي اپكا پايين و سه است😭

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم

تورو خدا بگيد قرص براي اين اپكا جواب ميده😭

من چيكار كنم

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
2731
تورو خدا بگيد قرص براي اين اپكا جواب ميده😭 من چيكار كنم

سلام عزیزم آزمایشات کامل نبود اون یکی  تاپیک سقط مکرر / تبادل نظر نی نی سایت رو نگاه کن کاربر مهدیا لیست آزمایشات کامل رو گذاشته دکتر رزاقی عالی بود ولی نیست خارجه پیشنهاد میدم بری عارفی 

سلام من دو روزه دختر مو سقط کردم سینم بزرگ و سنگین شده خیلیم درد می کنه ازش ترشح میاد لباسمو خیس می کنه تجربه دارین کی سینم خشک میشه ؟ کاری باید بکنم؟

و اینکه من به زور خودمو ترخیص کردم از بیمارستان چون داشتن با آمپولاشون منو می کشتن پنج سانت بقایا دارم تجربه دارید چجوری از دستشون خلاص بشم دارو گیاهی سراغ دارید تا دارو های انقباضی نخورم دیگه بدنم نابود شده

سلام من دو روزه دختر مو سقط کردم سینم بزرگ و سنگین شده خیلیم درد می کنه ازش ترشح میاد لباسمو خیس می ...

سلام عزیزم خیلی متاسفم واسه خشک شدن سینه نمیدونم چیکار باید کنی من واسه بقایا سقطام کاچی میخوردم . زیره با نبات میخوردم . زعفران دم میکردم 

2738
توروخدا یکی جواب منو بده.من سقط مکرری هستم دکتر گفته باید تخمک اهدایی بگیرم..کسی بوده که با تخمک اهد ...

سلام عزیزم اگه مشکلت فقط تخمکت باشه جواب می گیری ولی به نظر من برو پیش عارفی کامل از لحاظ انعقادی و ایمنی و ساختار رحم بررسی بشی همچنین شوهرت باید آزمایش اسپرم و دی اف ای بده . مگه کاریوتایپت مشکل داشته که دکتر گفته اهدایی 

سلام عزیزم اگه مشکلت فقط تخمکت باشه جواب می گیری ولی به نظر من برو پیش عارفی کامل از لحاظ انعقادی و ...

سلام عزیزم.کاروتایپمون سالمه‌.دکتر میگه تخمکه معیوب موقعه تقسیم سلولی خراب میشه نمیتونه دریت تقسیم سلولی کنه و ربطی به ژن و کاریوتایپ‌نداره.و اینکه مشکل انعقادی هم‌دارم که تو سقط اخرم تمام  داروهای سقط رو داشتم اما پوچ شد

خدایاشکرت.
سلام عزیزم.کاروتایپمون سالمه‌.دکتر میگه تخمکه معیوب موقعه تقسیم سلولی خراب میشه نمیتونه دریت تقسیم س ...

شوهرت آزمایش اسپرم و دی اف ای اسپرم داده ؟ ممکنه سپتوم رحم داشته باشی یه  دیواره تو رحم هست که باعث سقط میشه بعضی اوقات فقط با هیسترو مشخص میشه توی عکس رنگی مشخص نمیشه 

شوهرت آزمایش اسپرم و دی اف ای اسپرم داده ؟ ممکنه سپتوم رحم داشته باشی یه  دیواره تو رحم هست که ...

دی اف ای نداده.اما اسپرمو گرام داده فقط دکتر گف عالیه.اما نمیدونم چرا دی اف ای رو نداده دکترم.اینسری بهش میگم.سپتومو نمیدونم.هیسترو نکردم تاحالا.بهش میگم

خدایاشکرت.
دی اف ای نداده.اما اسپرمو گرام داده فقط دکتر گف عالیه.اما نمیدونم چرا دی اف ای رو نداده دکترم.اینسری ...

نازگل جان تهرانی ؟ حتما دی اف ای بده بعضی اوقات اسپرموگراف عالیه ولی دی اف ای یعنی ژنتیک اسپرم مشکل داره اگه مشکل داشته باشه هر چی دارو داشته باشی بازم سقط میشه اگه تهرانی برو ابن سینا دی اف ای بده فکر کنم چند روز نباید نزدیکی داشته باشی دقیق نمیدونم سه روز یا پنج روز . اگه شهرستانی باید مراکز ناباروری بری برای آزمایش.   دکتر رزاقی با سونو متوجه میشد سپتوم تو رحم هست یا نه ولی دکترای دیگه نمی فهمن به نظرم یه ویزیت پیش عارفی و طرازی هم برو ببین نظرشون چیه؟ سپتوم یه دیواره تو رحم هست که باعث سقط جنین یا نازایی میشه آزمایشاتی که انجام دادی رو می فرستی ببینم . میتونی هیستروسکوپی تشخیصی رو دکتر خودت انجام بده ولی هر دکتری نمیتونه هیسترو رو خوب انجام بده . ازمایشات خودت و شوهرت رو بفرست ببینم 

2706