2737
2739
عنوان

سقط مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 1126302 بازدید | 14043 پست
هیچ علائمی نداره هیچ مشکلی هم پیش نمیاره برا ادم جز بارداری  رو ماتولوژی چیه ؟ مشکلی ندارم ...

ممنون عزیزم

برای شما هم فقط آنتی کاردیولیپین بالا بود؟؟ 

یادتون هست عددش چند بود؟

تکرارش نکردین؟

هیچ علائمی نداره هیچ مشکلی هم پیش نمیاره برا ادم جز بارداری  رو ماتولوژی چیه ؟ مشکلی ندارم ...

بعضیا منو از لوپوس ترسوندن

و بیماریهای مربوط به روماتیسم

شما مطمئنی فقط واسه بارداری مشکل ایجاد میکنه و برای خود شخص خطری نداره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم برای شما هم فقط آنتی کاردیولیپین بالا بود؟؟  یادتون هست عددش چند بود؟ تکرارش نکر ...

خرداد دادم 24.5 بود

دوباره بعد 3 ماه تکرار کردم 14.5 ب.د

رنجش یادمه ده بود 

دکتر بهم گفت زیر 30 خطرناک نیست ولی بود و دوباره هم سقط کردم زیر نظر دکتر رحیمی شعرباف که معروفه اینو گفت فوق تخصص پریناتال و طب مادر و جنینه

از کجا ها میان پیشش ولی نتیجش شد این

بعد ۳ تا سقط واستفاده کلی دارو تو بارداری.درکمال ناامیدی به آرزوم رسیدم.خداااااااااای مهربونم همیشه شکرگذارتم بخاطر داشتن دلبرکم  👩‍👦خدایا مواظب پسرم باش و ان شاالله هیشکی تو آرزوی فرزند نمونه...
بعضیا منو از لوپوس ترسوندن و بیماریهای مربوط به روماتیسم شما مطمئنی فقط واسه بارداری مشکل ایجاد می ...

آنتی کاردیولیپین مشکل انعقادیه لوپوس انگار مشکل پوستی هم هست

نترس توکلت به خدا باشه برو پیش دکترای معروفی که تو نی نی سایت برای سقط مکرر معرفی کردن

تهران دکتر رزاقی رو زیاد تعریف میکنن منم فعلا دارم آزمایش های خاص رو میدم تا مشکل مشخص بشه ان شاالله برام دعا کن خواهری

بعد ۳ تا سقط واستفاده کلی دارو تو بارداری.درکمال ناامیدی به آرزوم رسیدم.خداااااااااای مهربونم همیشه شکرگذارتم بخاطر داشتن دلبرکم  👩‍👦خدایا مواظب پسرم باش و ان شاالله هیشکی تو آرزوی فرزند نمونه...
2731
خرداد دادم 24.5 بود دوباره بعد 3 ماه تکرار کردم 14.5 ب.د رنجش یادمه ده بود  دکتر بهم گفت زیر ...

خب اینکه کمتر شده بود خوب نبود؟؟

بعد 14 دوباره تکرارش نکردی؟؟

شاید مشکلت ربطی به کاردیولیپین نداره!

آنتی کاردیولیپین مشکل انعقادیه لوپوس انگار مشکل پوستی هم هست نترس توکلت به خدا باشه برو پیش دکترای ...

ان شاءالله جواب آزمایشهات عالیه و هیچ مشکلی نداری و به زودی خدا بهت فرزند سالم و صالح میده

شما هم برای من دعا کن.. اواخر اسفند باید آزمایشمو تکرار کنم. دعا کن کم شده باشه.. دعا کن مشکل خاصی نباشه..

من دکتر خوب هم در این زمینه هنوز پیدا نکردم.. شما توی رشت نشنیدین چه دکتری خوبه؟

ان شاءالله جواب آزمایشهات عالیه و هیچ مشکلی نداری و به زودی خدا بهت فرزند سالم و صالح میده شما هم ب ...

سلام ان شاالله اومده باشه پایین و بارداری بعدیت بدون خطر باشه و فرزند سالم و صالح بیاری

نه تو رشت سراغ ندارم

2738
سلام دوستان توروخدا به منم کمک کنید هفت سقط در هفته اول داشتم فقط ازمایش بارداری مثبت میشه بعد از یه ...

سلام

منم سقط مشابه شما داشتم ۴تا

الان پسر دارم .باید درست بررسی بشی   ازهرلحاطی  تامشخص شه مشکل ازکجاس

بهم پیعام دوستی بده  بیارمت گروه سقط مکرر

Sk_abbasi

ای دی تلگرامم .

دوست دارمش مثل زورقی که موج را...😍کیان همه دنیای من و باباش😍😍😍
سلام مثل منی من یه پسر ۸ ساله دارم ولی واسه دومی ۴ بار سقط کردم همه آزمایش‌های خودم و شوهرم سالم ب ...

سلام

ازمایشات تخصصی باید بدید.  ازنایش ایمنی انعقادی  بررسی رحم   ازمایش تخصصی همسر

دوست دارمش مثل زورقی که موج را...😍کیان همه دنیای من و باباش😍😍😍
سلام ازمایشات تخصصی باید بدید.  ازنایش ایمنی انعقادی  بررسی رحم   ازمایش تخصصی ...

آزمایش تخصصی همسر چی هست؟ اگر ژنتیک منظورتون هست انجام داده

دکترها میگن چون باردار شدم مشکل از منه نه همسرم

2706