2737
2734
عنوان

میشه بیاین ی لحظه

69 بازدید | 9 پست

رمز اینستا شوهرم پیدا کردم.پیاماش با ی دختر دیدم..دارم دیوونه میشم 

چکار کنم 

من الان خونه مامانمم.اونم رفته خونه مامانش شهرستان

گفتم شک دارم بهش ولی فکر نمیکردم دوباره اینکار کنه

بچه ها ی سوال

اگ ی اتفاق اینجوری بیوفته و مرد و زن درحال،طلاق گرفتن باشن

زنه بفهمه میتونه از دختره شکایت کنه یا ن؟

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا نمیتونم بگم چیکار کن.چون خودم ندیدم و خدا نکنه ببینم اگه ببینم بی شک ترکش میکنم حتی اگه جلو چشام خودشو بکشه.قبلا تو یه تاپیک دیگه هم اینو گفتم.البته بازم میگم این نظر منه و خیلیا ممکنه با این قضیه کنار بیان اما من نه کافیه کوچیکترین موردی ببینم

2728
بچه ها ی سوال اگ ی اتفاق اینجوری بیوفته و مرد و زن درحال،طلاق گرفتن باشن زنه بفهمه میتونه از دختره ...

نه.نمیتونه چون مرد طبق قانون  اسلامی  احازه داره تعدد زوجه داشته باشه و خیلی راههارو براش  قانون باز گذاشته  . حتی نخواد ازدواج دوم کنه . همین موقت لحظه ایی و چرتو پرت رو ازاده.  مرد باید مرد باشه وقتی نیست .کاری نمیشه کرد مگر راهتونو جدا کنید یل تحمل کنید .یا زیر مشاور خانواده بیماریش درمان  بشه هر کمبود و ضعف و حالاتش درمان بشه.  و نوع تربیت هم علت اصلی رو داره ‌  وقتی بهش از کودکی زیاد بهای الکی داده میشه در بزرگیش  خیلی اشتباهات عمده خواهد داشت. 

نه.نمیتونه چون مرد طبق قانون  اسلامی  احازه داره تعدد زوجه داشته باشه و خیلی راههارو براش ...

ینی نمیتونه؟ اخه شنیدم زن اگ اسکرین شات داشته باشه و بتونه ثابت کنه میتونه شکایت کنه 

(درحال طلاق)

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑
واقعا نمیتونم بگم چیکار کن.چون خودم ندیدم و خدا نکنه ببینم اگه ببینم بی شک ترکش میکنم حتی اگه جلو چش ...

گنگ شدم اصلا انگار ی پتکی دوباره تو سرم خورده.تاپیک قبلیم ببین

2740

خب اگه اینم بلاکش کرده ولش کن.من راستش تو این موارد تجربه ندارم ولی مامان بزرگم همیشه میگه اگه چیزی هم از مرد ببینی نباید به روش بیاری چون بدتر میشه و حیا دریده میشه.حالا خود دانی

بر چهره ی دلربای مهدی(عج) صلوات
خب اگه اینم بلاکش کرده ولش کن.من راستش تو این موارد تجربه ندارم ولی مامان بزرگم همیشه میگه اگه چیزی ...

اره شوهر دوستم اینجور بود.زنه به روش اورد بعد شوهره گفت همینی ک هست من اینجورم.میخای بخواه نمیخای طلاق بگیر