2737
2739
عنوان

ترا خدا کمک . پولیپ معده

2424 بازدید | 4 پست

سلام پدرم خیلی اتفاقی اندسکوپی کرد و دکتر گفت پولیپ معده داری داره خطرناک میشه و سونو اندسکوپی کردن و گفتن ک وچیکه ولی از نوع آندو... هست و باید زودتر برش دارن با جراحی صحبت کردیم گفت الان بیمارستان مهراد تعطیل هست و انجام نمیده نگرانیم کسی تجربه ای داره 

شنبه قرار با یه جراحی دیگه صحبت کنیم الان تو این اوضاع کرونا 

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 

دکتر اخوان توی بقیه ... وقت گرفتیم 

ترا خدا هرکسی تجربه ای درمورد این پولیپ داره بگه 

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 

همه میگن قبل عید جراحی بشه تو این وضعیت کرونا با این جراحی مانده ایم خدایا چه کنیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کسی نیست 

سلام  قیقا این وضعیت برا عمه من پیش اومده یه دکتر گفته باید عمل کنه یه دکتر گفته با لیزر خوب میشه. نزارید تشدید بشه همه من یکماه تا فهمید دردش چطه از پا افتاده الان فقط با سرم سرپاست شهرستانم هست بنده خدا. اگه نتیجه گرفتی بمنم بگو لطفا