2737
2734
سلام واسه عفونت؟ خود عفونت جلوی بارداری رو میگیره و سختش میکنه بهتره اول درمان شی بعد اقدام کنی گ ...

اخه الان تو اقدامم و درمان دارم میشم و دارو البته ترشحاتم معذرت میخوام بو نمیده فقط ترشع دارم و پهلوم درد میکنه 

برام دعا کنید به حق این ماه عزیز منم مامان بشم لطفا صلوات بفرستین برام‌😚
اخیش مررسی عزیزم استرسم رفت😍😍😍لطف کردی

فدات گلم کلاسارو مرتب برو ماماهمراهم حتما بگیر ک عالیه تکنیکارو ک بلد باشی بخیه هم نمیخوری ماساژ پرینه هم از ماه اخر شروع کن هرچند همون موقع هم مامات برات انجام میده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات گلم کلاسارو مرتب برو ماماهمراهم حتما بگیر ک عالیه تکنیکارو ک بلد باشی بخیه هم نمیخوری ماساژ پری ...

میشه بگی ماساژ پرینه چیه؟ 

1-از گناه تنفر داشته باش نه از گناه کار. 2-اگرروزی دشمن پیدا کردی بدان که درهدفت موفق بودی3-اگرروزی خیانت دیدی بدان قیمتت بالاست4-اگرروزی ترکت کردند بدان باتو بودن لیاقت میخواهد
2731
اخه الان تو اقدامم و درمان دارم میشم و دارو البته ترشحاتم معذرت میخوام بو نمیده فقط ترشع دارم و پهلو ...

معاینه شدی داری درمان میشی یا خودت داری مصرف میکنی؟

🧿❤️خدایا همه نی نی ها سلامت دنیا بیان❤️🧿
تو نت سرچ کن اینجا زشته بگم تو خود کلاسا بهتون یاد میدن نگران نباش

مرسی لطف کردی ممنون

1-از گناه تنفر داشته باش نه از گناه کار. 2-اگرروزی دشمن پیدا کردی بدان که درهدفت موفق بودی3-اگرروزی خیانت دیدی بدان قیمتت بالاست4-اگرروزی ترکت کردند بدان باتو بودن لیاقت میخواهد
معاینه شدی داری درمان میشی یا خودت داری مصرف میکنی؟

معاینه نه نشدم 

اره ۶ ماه هست دکتر میرم  سه ما قبلشم قرص جلو گیری بهم داد تا شوهرم با دارو اسپرش قوی تر بشه انگار ۹ ما طرز نظر دکترم

معاینه نه نشدم  اره ۶ ماه هست دکتر میرم  سه ما قبلشم قرص جلو گیری بهم داد تا شوهرم با دار ...

خب از کجا میدونی عفونت داری وقتی معاینه نشدی عزیزم

موقع نزدیکی درد نداری؟

بنظر من بهتره درمانتو کامل کنی اگه فک میکنی عفونت داری و بعد اقدام کنی چون وقتی داری درمان میشی بهتره نزدیکی نداشته باشی باعث میشه دیرتر خوب شی

یا خود عفونت جلوی بارداری رو ممکنه بگیره

ترشحات زرد سبز داری؟بو داره؟کف الوده یا حالت پنیری داره؟

سوزش و خارش داری؟

داری خود درمانی میکنی حالا چی مصرف میکنی😅

2740
خب از کجا میدونی عفونت داری وقتی معاینه نشدی عزیزم موقع نزدیکی درد نداری؟ بنظر من بهتره درمانتو کا ...

نه اصلا اینا ندارم درد ندارم موقه .. فقط ترشع دارم و کلیم و پهلوم درد میکنه من فکر کردم عفونت هست 🤣

نه اصلا اینا ندارم درد ندارم موقه .. فقط ترشع دارم و کلیم و پهلوم درد میکنه من فکر کردم عفونت هست 🤣

نه عزیزم پس اگه ترشحاتت عادیه و پهلوت یا کلیت درد میکنه شایدعفونت ادراریه ازمایش ادرار بده

نه عزیزم پس اگه ترشحاتت عادیه و پهلوت یا کلیت درد میکنه شایدعفونت ادراریه ازمایش ادرار بده

تو این کرونا میترسم برم دکتر اخه 

یه سوال دیگه من الان با این که ۹ ماه طرز نظر دکترم اگه  نتیجه نگرفتم بنظرتون عوضش کن یا همین باشه ممنونمم از راهنمایت عزیزم

تو این کرونا میترسم برم دکتر اخه  یه سوال دیگه من الان با این که ۹ ماه طرز نظر دکترم اگه   ...

چند ماهه اقدام داری؟

چند سالته؟

ازمایشات و سونو مشکلی نداشت؟

چند ماهه اقدام داری؟ چند سالته؟ ازمایشات و سونو مشکلی نداشت؟

سلام عزیزم

سه ساله ازدواج کردم از عقد تا یک سال عروسیم با قرص ال دی جلوگیری کردم 

و بعدش قاعدگیم ریخت بهم قطش کردم . 

ک دکتر رفتم گفت مال قرص هست . و بعدش دکتر بیخیال شدم 

تا امسال از تابستان رفتم دکتر میشه ۹ پیش که دکتر با توجه ازمایش خودم و شوهرم گفت تا شوهرت کم کاری اسپم اش خوب بشه قرص جلو گیری بخور 

ک سه ما خوردم که شد از مهر ماه رفتم پیشش از شوهرم بهتر شده بود به خودمم دارو داد و سنو جدید نوشت که گفت ی میلی از تخم دانت ضعیفه و دارو و امپول نوشت 

که الان ۶ ماه امپول دارو میخورم سنو اخری گفت خیلی خوب شده جوابت و یه نوع امپول جدید نوشت که باید ۱۲ ساعت ی بار نزدیکی میکردیم که میشه این ماه 

و خودمم ۲۸ سالمه عزیزم

سلام عزیزم سه ساله ازدواج کردم از عقد تا یک سال عروسیم با قرص ال دی جلوگیری کردم  و بعدش قاعد ...

عزیزم بهتره یکی دوماه دیگه اقدام داشته باشی و بعدش اگه نشد بفکر راه دیگه ای باشی 

عزیزم بهتره یکی دوماه دیگه اقدام داشته باشی و بعدش اگه نشد بفکر راه دیگه ای باشی 

چشم فدات عزیزم از راهنمایت

2706