2777
2789
عنوان

جدیدا ازش متنفر شدم

443 بازدید | 23 پست

۱ماهه زایمان کردم.تو این مدت نسبت ب شوهرم خیلی خیلی سرد شدم ازش متنفر شدم.حتی امروز بش گفتم

یاد خیانتش میوفتم هرشب تو خلوتم گریه میکنم.نمیتونم فراموش کنم اینو...چکار کنم خداااااا

کی خیانت کرد، چجوری خیانت کرد؟ چجوری فهمیدی

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم...

نمیدونم چرا اینجوری شدم مدام به این فکر میکنم کی میشه جدا بشم ازش....

تاپیک بامدادخمار🙃وزن فعلی۹۰🤯هدف۶۵😍گروه💜دیگه میخام هرجوری هست به آرزوهام برسم🙂تاریخ شروع۱۱/11/99

اییی بابا

ولی این خیانت خیلی بده🙄

چرا بهت خیانت کرد البته اگه میخوای بگو☺️☺️

1-از گناه تنفر داشته باش نه از گناه کار. 2-اگرروزی دشمن پیدا کردی بدان که درهدفت موفق بودی3-اگرروزی خیانت دیدی بدان قیمتت بالاست4-اگرروزی ترکت کردند بدان باتو بودن لیاقت میخواهد
دوسال پیش بود فکر کنم

گذشته ها گذشته میدونم فراموش نمیشع اما اگه بشینی فکر و گریه کنی لحظه های قشنگ الان از دستت میره و دو ماه دیگه حسرت این روزارو میخوره شاد باش و تو خونه انرزی مثبت بده بزار شوهرت بیاد سمتت و بیشتر دلش هوای خونه و زندگیشو کنه 

2801