2737
2739
عنوان

انرژی مثبتا 😉🍬

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 112 پست
سلام گلم ممنون شماخوبین 😘😘

فووووووشاااارم پاااااییینه😩😩😩😩😩😩

خونه تکونیه یا بازسازی😖😖😖😖😖😖

میبینی،چه قدر مسئولیت پذیرم😆😆😆

صدری اوستا:تو دفنه هستی؟..دفنه:بله دفنه،اسم یه درخت...صدری اوستا:بله اسم یه درخته،اما چه درختی،ببین یه داستانی هست،آپلو بین دخترای خوشگل عاشق دفنه میشه،خیلی اونو دوست داشت اما دفنه یهو غیب میشه،آپلو میگرده و میگرده اما پیداش نمیکنه،بعدش نگاه میکنه به دفنه،یعنی همون درخت دفنه و بعد از اون به عشق دفنه حیاطش رو از درخت دفنه پر کرده...دفنه:من الآن دفنه ی آپلو شدم؟... صدریاوستا:نه،تو دفنه ی عُمرمیشی  
فووووووشاااارم پاااااییینه😩😩😩😩😩😩 خونه تکونیه یا بازسازی😖😖😖😖😖😖 میبینی،چه قدر مسئولیت ...

🤗🤗🤗 الهی مگه کارم انجام میدی تو آخه بهت نمیاد اصلا

هرلحظه خدایاشکرت 💗💗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نود درصدشو اره من انجام میدم😐😐😐😐

از،چه لحاظ،بهم نمیاد ههههه😃😃😃

صدری اوستا:تو دفنه هستی؟..دفنه:بله دفنه،اسم یه درخت...صدری اوستا:بله اسم یه درخته،اما چه درختی،ببین یه داستانی هست،آپلو بین دخترای خوشگل عاشق دفنه میشه،خیلی اونو دوست داشت اما دفنه یهو غیب میشه،آپلو میگرده و میگرده اما پیداش نمیکنه،بعدش نگاه میکنه به دفنه،یعنی همون درخت دفنه و بعد از اون به عشق دفنه حیاطش رو از درخت دفنه پر کرده...دفنه:من الآن دفنه ی آپلو شدم؟... صدریاوستا:نه،تو دفنه ی عُمرمیشی  
   نود درصدشو اره من انجام میدم😐😐😐😐 از،چه لحاظ،بهم نمیاد ههههه😃😃😃

😂😂واقعا خسته نباشی عژیژم همین جور از لهن حرف زدنت گلم احساس میکنم

هرلحظه خدایاشکرت 💗💗
2742
😂😂واقعا خسته نباشی عژیژم همین جور از لهن حرف زدنت گلم احساس میکنم

سلااامت بااااشی،گلمممممممم

تو هم نَخَستــــه عمیقا....الهی سال جدید پراز،اتفاقای قشنگ برات باشه....😄😄😘😘😘

اووووووووو دخمل مون همه فن حریفه فلفل نبین چه ریزه 😆 نمی دونم چرا نی نی سایت اطلاع رسانی درست نمیکنه 😕  خونه تکونی از آنچه در آیینه می بینید به شما نزدیک تر است 😂 

🍀
سلااامت بااااشی،گلمممممممم تو هم نَخَستــــه عمیقا....الهی سال جدید پراز،اتفاقای قشنگ برات باشه.... ...

قربونت عزیزم اگه این کرونای لعنتی بزاره 

هرلحظه خدایاشکرت 💗💗
2740
اووووووووو دخمل مون همه فن حریفه فلفل نبین چه ریزه 😆 نمی دونم چرا نی نی سایت اطلاع رسانی درست نمیکن ...

😂😂 واقعا همین طوره من راحت بودم خونه تکونی نکردم چون تازه اثاث کشی کرده بودم همه چی رو شسته بودم 😜😜

هرلحظه خدایاشکرت 💗💗
اووووووووو دخمل مون همه فن حریفه فلفل نبین چه ریزه 😆 نمی دونم چرا نی نی سایت اطلاع رسانی درست نمیکن ...

باباااا رفییییییییق بااامراااام😎😎😎😎😎ساااپاااس مندیم

مهمانها هم از،انچه در آیفون میبینید بیشترن😂😂😂😂😂😂😂

2706