2733
2734
وای آره  من حتی ف . ا . ل تا.ر.وت آنلاین میگیرم اکثرا درست درمیاد ( ف . ا. ل ت .ا. روت پیشگویی ...

آره من از یکی پرسیدم قشنگ گفت فردا این اتفاق میفته برات ..این تو فکرش اینه اینجا یه چی گذاشته .....تاروته آنلاینم انجام میدم اونم راسته ..از همینجا پرسیدم گفتم چند میگیره یا مجانیه چه جوریه جواب نداد..حرف میزنن میزارن میرن 🫤🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمی‌شناسم ولی طل*سما رو بابام از تو خاک که ۳۰-۴۰سانت زیرخاک بود بیرون آورد و خودم با چشمای خودم دیدم ...

جای دعای مدفون رو دعانویس نشون داده بود ؟ 

منم جادوهای زیادی رومه ،، البته من چند سری چله های باطل سحر انجام دادم ولی مدام برام دعا میگیرن وگرنه باطلی کاری نداره 

آره من از یکی پرسیدم قشنگ گفت فردا این اتفاق میفته برات ..این تو فکرش اینه اینجا یه چی گذاشته .....ت ...

برای من دوست پسرِ خواهرِ زنداداشم ( خواهرِ زنداداشم و زنداداشم‌ ) دعا و جادو میگیرن 

من به نیت پسره ( قبلا منو میخواسته ) {{ ف.ا.ل ت.ا.روت کبیر پیش گویی و الهام بخشی = ۲۲ کارتی که ۴ تا انتخاب داری }} که بهش ابراز علاقه کنم‌ که ولم کنه نرم بشه و دیگه برام سحر نگیره 🥴 

گرفتم گفت مردی مرموز و خطرناک در نزدیکی شماست این مرد بسیار خطرناک و حسود است از او بر حذر باش تا از آسیبش در امان باشی 

2731
تاروت

من آنلاین میگیرم 

تو گوگل بنویس 

ف.ال ت.اروت کبیر پیشگویی و الهام بخشی 

۲۲ کارت ۴ تا انتخاب میکنی ( فقط روزی که میخوای ف.ال بگیری در روز قمر در عقرب نباشه 

اصل عکس بالایی هست ولی برای احتیاط واجب هر دو عکس مد نظر قرار گرفته بشه