2737
2734
عنوان

کیا دلشون از مردا پره

1768 بازدید | 65 پست

از شوهر /دوست /مرداکلا

اونی که دلش خوشه نیاد لطفا بره رو اعصاب بقیه اه بقبه رو بلند کنه

اگر کسی گزارش بزنه از ته دل ارزو میکنم یه روزی به دردم دچار بشه تا حال الانمو بفمه 

❤️
مردها خیلی هم خوبند...
دوست داشتنی و مهربان..
عاشق محبت واقعی...
گاهی وقتا مثل یه بچه از ته دل خوشحالند..
و گاهی مثل یک پیرمرد خسته...
اکثرشان تنهایی را تجربه کرده اند...
بیشترشان درد کشیده اند...
و اکثرا غمهایشانرا در وجودشان مخفی کرده اند..
خیلی از اشک ها را نگذاشته اند از چشمانشان بیرون بریزد..
مردها میروند قدم میزنند تا یادشان نرود که به جای گریه باید قدمهای محکم داشته باشند..
همانهای که اگر عاشق شوند ؛
برایتان شاملو می شوند ،و بیستون میکنند...
و تو بهشت را روی زمین خواهی داشت...
اری اینها مرد هستند...

ب سلامتی تمام مردها❤️

🍃🌸🌸🌸🌸🌸🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دلم از خواهرشوهر پره😪😪

آقا هرکی دلش از قوم شوهر پره بیاد بهم رای بده بهش شکلات بدم🍫🍫🍬🍭🍬🍫🍭🍫🍭🍫🍫https://www.ninisite.com/discussion/topic/4013337/نظرسنجی-شماره-۱۱

قدرت،جاذبه،مرد است و جاذبه ،قدرت زن 
2738

فکر نکنم کسی باشه دلش پر نباشه خیلیا گوشه دلشون نگه میدارن و خودشونو میزنن به بیخیالی اخه زندگیم یجوری باید بگذره

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
❤️ مردها خیلی هم خوبند... دوست داشتنی و مهربان.. عاشق محبت واقعی... گاهی وقتا مثل یه بچه از ته دل خو ...

اینو نگین چی بگین پس😏

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2706