2737
2734

ور ندارين بندازين جاده شمال و اينور و اونور

ي كم فكر اين مردم بيچاره باشيد!

اين عيد رو خونه بمونيم بهتره برا هممون!

يه شهرستان هايي هستن با ي بيمارستان هايي ك در حد ي درمانگاه امكانات دارن!

اون شهر ها اگه كرونايي بشن كه بيچاره ميشن مردم!

فكر نكنيد ويروس فقط مال همسايه س!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا چرا جدی نمیگیرن 

تلویزیون هیچ وقت راستشو بهتون نگفته فقط داره دلداری بیخود میده اینقد ساده نباشین اوضاع خیلی خرابه خیلی 

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞
2728
2738

وزیر بهداشت گفت بمونید خونه بعد از تموم شدن بیماری تعطیلات درنظر داریم برای بهداشت روانی جامعه

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
با گفتن من و شما نیست که ادماي مريض خيلي زيادن😑

اره متاسفانه و تر و خشک به پای هم میسوزن 😔

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞

عید اکثرا میرن اصفهان شیراز،جنوب😬گناه دارن والا،هیجا نریم

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

حالاهی شمابگوکوگوش شنوا..الانم ک مدرسه هاروتااخرسال تعطیل کردن بیشترمیرن مردم😐🤐

روزی میرسدمردکوچک من🧒بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍😘

اگه گوش بدن...

گیلان که فاجعه ست

میرن تو قلب مریضی😔

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706