2733
2739
عنوان

بیاین کمک

65 بازدید | 15 پست

خانما شوهرمو فرستادم واسه بچم پسته و انجیر و گردو که دوس داره بخره تو این قرنطینه بشینه یکم بلکه بخوره

حالا خریده اورده موندم چجوری ضدعفونی کنم؟؟

چجوری بهش بدم که خیالم راحت باشه

کسی اگه میدونه کمک کنه بیزحمت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم تو فریز از بین میره بزار تو فریز بزار بمومه یکی دو روز

نه اصلا فریز نمیکشه ویروس و دکتر میگفت تو فریزر تا چند روز زندست

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید
2728
٧٢ساعت نبايد استفاده كني

خب بعد اگ ی کرونایی عزیز عطسه ای کرده باشه یا دستش الوده باشه زده باشه داخل اونا چی؟؟تا 9روز ویروس میتونه زنده بمونه عملا 72ساعت شما کارایی نداره عزیزم اصلا کار ایمنی نیست توی این اوضاع.یا اینکه میتونی تمام اون چیزا رو بزاری داخل فر یا ماکروفر حرارت ببینه ک ویروس اززبین بره

2738
چرا پس تو تلویزیون گف نون رو فریز کنید الوده م باشه از بین میره

نه من تو تی وی دیدم میگفت فریز نکنید نون اگه بهش شک دارین بزارین فر یا ماکروفر

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید
خب بعد اگ ی کرونایی عزیز عطسه ای کرده باشه یا دستش الوده باشه زده باشه داخل اونا چی؟؟تا 9روز ویروس م ...

منم اينو جايي خوندم نوشته بود چيزايي كه قابل شستشو نيستنو تا ٧٢ ساعت مصرف نكنين. نونم بذازيد تو فريزر بعد از ٧٢ساعت استفاده كنين

آهاي تويي كه داري اينو ميخوني، از خدا ميخوام يه اتفاق فوق العاده خوب برات بيفته...
😂😂میشه چوب خشک که

نمیدونم بخدا من میزارم رو بخاری منم فکر میکردم بزارم فریزر خوبه دیدم این طوری گفت نزاشتم

خدا فقط ب دادمون برسه البته اینم قبول دارم حرفاشون خیلی تناقض داره چون مدام خودگ پای شبکه خبر و تلویزیونم هر کدومشون میان یه چیزی میگن نفر بعدی حرف قبلی رو رد میکنه متاسفانه میشه این همه سر در گم میشیم چ کاری درسته چ کاری غلط

خدا فقط ب دادمون برسه البته اینم قبول دارم حرفاشون خیلی تناقض داره چون مدام خودگ پای شبکه خبر و تلوی ...

آره واقعا من چند بار دیدم گفتن فریز نکنید بعد دیدم شما گفتین تعجب کردم خدا خودش کمکمون کنه

2706