2733
2739
عنوان

تاپیک مادر شوهری 😚 گیر ندید بهم استرس دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 46 پست
حریف نمیشه بیچاره  انقد تو جمع تحقیرش میکنه و اذیتش میکنه پدر شوهرمو دلم براش میسوزه بنده خدا& ...

ای بابا بیچاره . خب مادر شوهرت باید بشینه خونه خودش . آدم وقتی خونه زندگی داره میره آویزون عروس و داماد میشه ؟ اون پدرشوهر بیچاره ت خورد و خوراک و ایناش چی میشه یه هفته یه هفته میره این طرف اون طرف ؟ حرصم دراومد . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا بیچاره . خب مادر شوهرت باید بشینه خونه خودش . آدم وقتی خونه زندگی داره میره آویزون عروس و دا ...

بیچاره شوهرمم تا وقتی خونه مامانش بود خودش باید غذا درست می‌کرد ظهرا غذا بیرون شام سیب زمینی یا تخم مرغ ابپز درست می‌کرد 

پدرشوهرمم خودش برا خودش غذا درست میکنه 

بلده اخه انقد سیاست داره خودشو میزنه ب مریضی همش میگ من نمیتونم همش یه جا نشسته یا خوابیده 

2728
بزار بیاد کمکت کنه خونه رو باهم بچینین این جوری هم زمان میگذره هم خسته میشه میره

دلت خوشه کاملا معلومه 🤗🤗

من سه ساله عروسشم تا حالا یه بار نشده برم خونش یه لیوان چای بزاره جلوم

اون بیاد باید ازش پذیرایی بشه داعم میگ من حالم بده دیگ دارم میمیرم ک دل بچه هاش ب رحم بیاد بعد همشم میره استخر و سونا و ماساژ و ایروبیک اونموقع ها پا درد نیس

ولی مهمون میره خونش پا درد نمیتونه یه چای بیاره

کلا میره اینور‌اونور پلاس میشه ک ازش پذیرایی کنن کار نکنه

بیچاره شوهرمم تا وقتی خونه مامانش بود خودش باید غذا درست می‌کرد ظهرا غذا بیرون شام سیب زمینی یا تخم ...

ایشالا خدا ازش راضی شه امثال این ادما که فک میکنن زرنگن و از کار در میرن و میرن خونه اطرافیان تلپ میشن لایق زندگی کردن نیستن  

تو هم تا میتونی غذای خیلی چرب بده بخوره و نفاخ  

2740
ایشالا خدا ازش راضی شه امثال این ادما که فک میکنن زرنگن و از کار در میرن و میرن خونه اطرافیان تلپ می ...

واقعا نمیفهمم چرا یذره درک و‌ شعور نداره 😔😔

اره باید غذاهای بیخود به خوردش بدم ک دیگ نیاد 

ببین دختر خوب قشنگ بیشتر وقتت رو بخواب خونه رو نامرتب بزار شلوغ پلوغ کن بعد جلوی شوهرت میوه بزار براش محبت کن ولی وقتی اون خوابه سروصدا قابلامه درار تلویزیون با صدای بلند ببین

هیچی خواهر اون پاش واشد دیگه...

حدشو مشخص کن...برا شوهرتم بگو من دوس ندارم مهمون یکی دو وعده بیشتر باشه چ برسه ب چند روز...حالا چ مادر تو باشه چ مادر خودم...

والا من ی وعده مهمون میاد خونم میخوام زمین و آسمون رو پاره کنم شماها چجور طاقت میارید؟

بگو من ک غریبه ام هیییچ...مامانت ب خاطر تو داره میاد دیگه...اسباب و خونه هم ک همه جا هست و مصرفیه...حالا ک انقققده دوستت داره ما ی هفته میریم خونش...یا تو برو ی هفته خونش...

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  

اگه بیماری نیومده بود میشد تو ام صب ب صب بری خونه مادرت یا اقوام...صداشم درمیومد ک تو مهمون دآری میگفتی مهمون ی وعده دو وعده اس..

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
اگه بیماری نیومده بود میشد تو ام صب ب صب بری خونه مادرت یا اقوام...صداشم درمیومد ک تو مهمون دآری میگ ...

اره دقیقا بخواد بیاد صبحا که میرم ورزش عصرم‌ خونه مامانم

ولی خب متاسفانه زیاد دلم نمیخواد تو خونه تنها باشه از همه جاااا سر در میاره 😓😓😓

ببین من میرم خونش هیچ موقع پذیراییی نکرده ازم بعد یه بار ب شوهرم گله کردم گفت باهات احساس صمیمیت و راحتی کرده

منم میگم باهاش احساس راحتی کردم 🤪

هیچی خواهر اون پاش واشد دیگه... حدشو مشخص کن...برا شوهرتم بگو من دوس ندارم مهمون یکی دو وعده بیشتر ...

والا خود منم هر دفعه مهمون داشته باشم از یه هفته قبل و بعد درگیرم 

بعد فک کن سه روز مهمون بیاد بمونه اونم مادر شوهر فضول پرحرف 🙃🙃🙃

سخته واقعا باید با شوهرم صحبت کنم و روشنش کنم