2733
2734

اصلا همکاری نمیکنه باهام.یه لیست از کارایی که باید بکنه رو نوشتم .

هزار بار گفتم 

اصلا به روی خودش نمیاره 

همیشه میگه کار دارم کار دارم

همهدقرنطینه ان .این دایم بیرونه و کار داره

تل زدم جیغ و دعوا کردم قطع کرد گوشی رو

یه صلوات واسه همه منتظرا میفرستی.ممنونم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه کارایی مثلا؟شاید واقعا نمیرسه خب

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
2731

اصلا حرف به گوشش نمیره.

شوهرای شما چقد حرف گوش کنن؟

من هیچی نخریدم واسه عید و کلا.

ولی واسه مامان باباش به بهانه روز مادر و پدر کلی لباس گرون خریده .ولی من هیچچچچچ

چه کارایی مثلا؟شاید واقعا نمیرسه خب

مثلا گفتم به حساب کسی پول بریزه.

یه سری خرید انجام بده واسم 

یه کارگر مرد بیاره واسم واسه یه کار خاصی......

هیچ به هیچ انگار به دیوار میگم.

یه قابو کمک کنه نصب کنیم

هودمون کنده شده باید جا بزنه واسم😭😭😭

شوهر من به برادر عوضی داره که از صد تا دشمن بدتره و همیشه اینو دور زده، دیروز پولی که بهش قرض داده بودیمو قرار بود دو هفته ای بده بعد ار ۶ ماه داد، تازه شوهرم میگه اگه چک نداشتم نمیگرفتم ازش

اینو گفت اتیش گرفتما اخه ادم انقدررر خنگ و ساده

پولم‌ مبلغش خیلی زیاد بود

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2738
مثلا گفتم به حساب کسی پول بریزه. یه سری خرید انجام بده واسم  یه کارگر مرد بیاره واسم واسه یه ...

اینا رو ۶ ماهه میگما نه الان فقط

شوهر من به برادر عوضی داره که از صد تا دشمن بدتره و همیشه اینو دور زده، دیروز پولی که بهش قرض داده ب ...

شوهر منم همینطوریه واسه خانوادش یه عالمه کار و خرید میکنه پول هم نمیگیره .میگه وای زشته بابامه😭😭😭😭😭😭

مثلا گفتم به حساب کسی پول بریزه. یه سری خرید انجام بده واسم  یه کارگر مرد بیاره واسم واسه یه ...

تقریبا همه مردا همینن😕😕

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
ما بایذ بریم بمیریم...... دیشب برداشته برای مادرش فرش خریده حالا خودمون تلوزیون نداریم.. مبلامون خرا ...

من باید واسه تقویت تخمدانم قرص بخرم گرونه .دونه ای ۴۵۰۰ .

چند بارهم گفتم .میگم چشم میخرم واست .ولی اصلا به روی خودش نمیاره

ولی واسه خانوادش خوب خرج میکنه.

شوهر منم همینطوریه واسه خانوادش یه عالمه کار و خرید میکنه پول هم نمیگیره .میگه وای زشته بابامه😭😭😭 ...

مردا عقل ندارن به خدا من مطمئن شدم، من از ادمای ساده متنفرم نمیتونم تحمل کنم

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2706