2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واقعا بعضی ها رعایت نمیکنن مدام تاپیک میزنن برخورد شهاب سنگ بازمین..اینجاباردارهست ...

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
هیچی، مساله همینه، هیچی نشده

توچندتاسایت من خوندم که ازچندکیلومتری زمین عبورمیکنه..واینکه میان میگن اردیبهشت میخوره زمین نابودمیشه در عجبم

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
فعلا که بله ،یه جا خوندم اگر بزرگتر از یک کیلومتر باشه نسل انسان منقرض میشه اینکه دیگه۴۱۰۰ متره

نه میگن رد میشه

خواهر من سردبیر فعلی مجله نجومه میگه رد میشه

با دنیا نامه نگاری دارن

2738
نه میگن رد میشه خواهر من سردبیر فعلی مجله نجومه میگه رد میشه با دنیا نامه نگاری دارن

👌

تعجب میکنم ما دینمون واقعا اسلامه؟ شهاب سنگ میخوره بهمون بعد مثل دایناسورامنقرض میشیم حتما؟؟ مگه ...

تو اینکه نسل انسان با خوردن شهاب سنگ به زمین منقرض میشه وقیامت میشه شکی نیست توی سخنرانیهای دکتر میر باقری می‌گفت صیحه آسمانی از برخورد شهاب سنگ با جو زمین ایجاد میشه ونور خیره کننده هم همینطور،البته زمانش مشخص نیست ،حتما قبلش باید ظهور انجام بشه

2706