2733
2739

سلام 

مادرم حالش روحیش خوب نیست

و  خوب شدنش بستگی به حال روحیش داره

خیلی برای آروم شدنش و بهتر شدن روحیه اش دعا کنید

خیلی ممنونم از همه ی عزیزانی که پیام دادین دیشب و دلداری دادین ممنونم امیدوارم که هیچ کس برای عزیزانش این شرایط تجربه نکنه

وقتی الان آمدم دیدم یه عالمه پیام دادین و‌پرسیدین آزمایش من چی شد 

دلم گرم شد 

بچه ها آزمایش من منفی بود ناشکر نیستم ولی خوشحال نشدم 

دعا کنید این کابوس برای من تموم بشه

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا بحق فاطمه زهرا مامانت رو در صحت و سلامت حفظ کنه

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭

انشالله ک حالشون خوب میشه

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
2738

تاپیک دیشب ترکید گویا

امشب تولد امام جواد 

یا جواد الائمه ادرکنی کمی آرامش به من پ خانواده ام بده

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

آزمایش مادرتون مثبت بود؟

امیدتون به خدا باشه انشالله که زود مرخص میشن❤

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘

جلوش گریه نکنی و هی بترسیا سربه سرش بذاربگو بخند

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2706