2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب خانمی اگه حدس میزنی بارداری چرا دارو‌میخوری؟؟؟؟؟ یه بی بی بزار یا از خون بده اگه منفی بود اونوقت برو دکتر دارو بده پری بشی

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
توراخدا نصیحتم نکنبد ک گناه سقط من شرایط بچه دار شدن ندارم دستم تنگ تو همین موندم 

ببین عزیز دلم خدا خودش روزی رسونه خیلیا بعد از بچه دوم کلا وضع مالی و ....از این رو به اون رو شده به نظر من یکم فکر کن ولی در آخر تصمیم با خودته 🙏🙏

😎😉😉😑😑

تورو خدا نکشش تاوان اشتباهتو از اون کوچولو نگیر به خدا خود خدا روزیشو میده مادرم اونم مثل کوچولو ۱۸ ماهته نگه دارش ولی از خدا کمک بخواه کمکت میکنه.زندگیت عوض میشه.مت درکت میکنم بچه خودم۱۹ ماهشه وشیطون ولی این یه هدیه از جانب خداست.

2706