2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با پدر مادرت تو یه شهر نیستی؟

نه،بودم هم اونابراشون مهم نبود...ب سختی بعددوسال خونه زندگیموازمادروپدرشوهرم جداکردم باباومامانم هی میگفتن چراجداشدی همونجامی موندی توی همون یه اتاق زندگی میکردی...جلوشوهرمم اینقدگفتن ک برگردیدپیش مامان وبابات ک پروشده 

سیمامامان امیرعلی وهلیامامان دایان بهم درخواست دوستی بدید...کاربرقبلیم بهار
نه،بودم هم اونابراشون مهم نبود...ب سختی بعددوسال خونه زندگیموازمادروپدرشوهرم جداکردم باباومامانم هی ...

ای بابا...چندسالته؟

به ذهنت عادت بده تو هرموقعیتی فقط خوبیارو ببینه
یه کاری بکن حداقل جرات نکنه کتکت بزنه،، به پدر و مادرت بگو که میزنتت آخه اگه اونا ندونن پس کی باید ب ...

برااونامهم نیستم برااونافقط پسرهاشون مهم هستن

روم نمیشه بهشون بگم کتک میخورم،این چهارمین باره کتکم میزنه دوبارتوی همین بارداریم...دوبارم قبل باردا ...

باید بری خونه مامانت الان. هیچ چاره‌ای جز اینکه اونا رو  در جریان بذاری نیست. دیگه جون اون بچه در خطره. این آدم ازش برمیاد بچه‌تو سقط کنه

باید بری خونه مامانت الان. هیچ چاره‌ای جز اینکه اونا رو  در جریان بذاری نیست. دیگه جون اون بچه ...

اگه پسرکوچولوم گریه نمیکردالان سقط شده بودآبجیش،چون اون جیغ میزدوگریه میکردولم کرد

سنی نداری که...بنظرم برو پیش خانوادت...

باکارشناسی مددکاری بیکارم،اگه شاغل بودم همین امروزمی رفتم پزشک قانونی،خانواده ام بهم علنأگفتن ک روی ماحساب نکن

خداهیچ آدمی رواینقدتنهاوبی کس نکنه،بچه توی شکمم روخدانگه داشته...دیشب تاصبح گریه کردم آقاتلویزیون نگاه میکردانگارنه انگار...

2706