2737
2734
این شب زایمان چی کار میخواد بکنه؟ دکترش رو عوض کنید.  اگه تهرانی ببرید بیمارستان مخصوص زنان تو ...

شهرستانیم

خدایا اونی که خودت خوب میدونی کیه رو به بدترین شکل ممکن مجازات کن که اگه نکنی به عدالتت شک میکنم . امین یا رب العالمین 

اولین بیمارستانی که پذبرشتون کرد برید

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله خدا کمکش کنه، باید دکتر ویزیتش کنه چرا میاد خونه اخه

هر 4 تا بیمارستان شهرمون رو رفته 

دوتا دولتی و دوتا خصوصی 

هیچ کدوم پذیرشش نکردن

خدایا اونی که خودت خوب میدونی کیه رو به بدترین شکل ممکن مجازات کن که اگه نکنی به عدالتت شک میکنم . امین یا رب العالمین 
2728
هر 4 تا بیمارستان شهرمون رو رفته  دوتا دولتی و دوتا خصوصی  هیچ کدوم پذیرشش نکردن

زنگ بزن به اورژانس هرجا اونا ببرن قبولش میکنن

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

وااای تفلک منم استرس گرفتم الان،براش دعا میکنم ولی ببینید اگه اون دکتره احمقش قبول میکنه بیارین دکترو خونه

گر مرا هیچ نباشد نه به دنیا نه به عقبی... چون تو دارم همه دارم دگرم هیچ نباید... 🥰😍
2740
میگه ما اینجا پزشک کشیک زنان نداریم 

خدایا توبه چه زمانه ای شده بیمارستان ها وظیفه اشونه موردش اورژانسی محسوب میشه بایدتحت نظرباشه مشاوره پزشکی بگیر براش حداقل بگن چیکارکنیدکه حالش خوب بشه خدا کمکش کنه خودش وبچه اش روحفظ کنه

معجزه هازمانی اتفاق میفتن که انتظارشونداری هیچوقت امیدت روازدس نده خدایی هست که درهمین نزدیکیست تولد دخترم هستی بزرگترین معجزه زندگیم بودخیلی خوشحالم ازاینکه توبه دنیااومدی تو واسه ی اومدنت یه دنیاممنون توام خدامهربونی کردتوروسپرددست خودم دستتوگرفتموفهمیدم عاشقت شدم
استراحت مطلق،شیاف پروژسترون،به شهر دیگه که بزرگتر از شهد خودتون باشه نزدیک نیستید ببرید اونجا بیمارس ...

وقتی شهر خودمون پذیرشش نکردن 

این همه راه تا شهر دیگه برن و پذیرش نشه چی اونم تو این شرایط 

خدا لعنتشون کنه 

وااای تفلک منم استرس گرفتم الان،براش دعا میکنم ولی ببینید اگه اون دکتره احمقش قبول میکنه بیارین دکتر ...

آره اینم فکر خوبیه دکتر و بیارین خونه 

ولی یه سوال اگر بچه به دنیا بیاد دستگاه نیست

بیاد خونه بهتر از دولتی رفتنه

۴۰ درصد کرونایی ها رفتن این بیمارستانها و بعدش گرفتن ویروسو!

ساعت ۸ بره دوباره یکی از همون خصوصی ها

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

زنگ بزنید اورژانس اگه وضعیتش خوب نباشه سریع زنگ‌ میزنن پزشک‌ بیاد

خدای مهربونم میدونم که تو بزرگی و صلاح مارو میخوای من راضی ام به رضای تو هروقت که منو کامل دیدی به من فرزند نیک و صالح بده میدونم که یه روز نوبت منم میشه مادر بشم تو بزرگی و غیرممکن هارو ممکن میکنی پس به من هم نظر کن شکرت خدای مهربونی ها😍‌                                                         رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ🎀🌸
2706