2733
2739
عنوان

من یه مشکلی دارم

273 بازدید | 30 پست

بجه ها من نزدیک دوساله از پله بالا میرم نفسم میگیره حتی 4 تا پله.. خیلی آزمایش دادم و همه چیز نرمال بوده الانم مشکلمه. 

یعنی سر بالایی هم راه برم باید وایسم نمیدونم چکار کنم.. خونمم تو ازمایش 4.53 بود.. 🤔

کسی بوده اینجوری باشه 

هیچوقت وسط خوشحالیات سر تو بالا بردی بگی خدایا شکرت😊اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..خدایا صلاح کار منو بهتر میدونی پس راضیم به رضای تو خدایا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چند سالته. قد و وزنت چنده؟

30 قد 164 وزن 56

هیچوقت وسط خوشحالیات سر تو بالا بردی بگی خدایا شکرت😊اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..خدایا صلاح کار منو بهتر میدونی پس راضیم به رضای تو خدایا

شما ظرفیت تنفسی ریه هاتون پایینه

یا مشکل قلبی دارین زبونم لال

احتمال میدم اهل ورزش نباشین

مدتی پیاده روی کنید و کم کم ورزش های هوازی رو شروع کنید

ب مرور کاملا بهتر میشه

پروانه های بی اصالت فراموش میکنند که روزی کِرم بوده اند...
آره من😐 تازه گلبول َسفید 14000 تاس 😐 هیچکی تا الان نفهمیده چمه تازگیا یه آزمایش رمات ...

یعنی تو هم اینجوری هستی

2738
شما ظرفیت تنفسی ریه هاتون پایینه یا مشکل قلبی دارین زبونم لال احتمال میدم اهل ورزش نباشین مدتی پی ...

نه من نوار قلب دارم مشکلی نداشتم ورزشم دارم البته تا سر کارم میرم و میام همش پیاده راه ماشین رفتن نداره پیاده رویم زیاده

قرص خاصی مصرف میکنی؟  من پارسال قرص مصرف میکردم هم پا درد داشتم هم دو قدم راه میرفتم تنگی نفس

نه هیچ قرصی مصرف نمیکنم

یعنی تو هم اینجوری هستی

آره نمیتونم پله ها و بالا برم الان چند وقتیه درد قلبم هم شروع شده 

نیگن از بس تو خونه نشستی و تکون نمیخوری 

کلا وقتی پله هارو بالا میرم فقط نفس نفس میزنم

هیچ
اطلاعات خونت خیلی کامل بود🤐

عکس بگیرم از برگه ازمایش

نه من نوار قلب دارم مشکلی نداشتم ورزشم دارم البته تا سر کارم میرم و میام همش پیاده راه ماشین رفتن ند ...

پیاده روی ب قصد ورزش اونی نیست که شما یه مسیری رو راه بریی تا ب مقصد برسی

پیاده روزی ورزشی یه چیزی بین راه رفتنه سریع و دویدنه

که ضربان قلب و گردش خون رو بالا ببره

شما یه اسکن از وضعیت ریه هاتونم بگیری بد نیست

پروانه های بی اصالت فراموش میکنند که روزی کِرم بوده اند...
آره نمیتونم پله ها و بالا برم الان چند وقتیه درد قلبم هم شروع شده  نیگن از بس تو خونه نشستی ...

من 4 تا پله به بعد شروع میشه من شوهرم اصلا درکم نمیکنه جایی میریم سر بالاییه خیلی بهم فشار میاره تند تند بیا یا پله ها بهم گیر میده میگم مشکلم اینه میگه خوب دکترم میگه هیچی نیس