2737
2739

همیشه از کسایی که اطرافیان گرفتن گفتیم بیاین یکم از درمان شده ها بگیم 

و سوگند به قلم و آنچه می نویسد ‌‌.‌.💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
دخترخاله همسرم داره ده روزه گرفته تو خونه مادرش خوابیده بیمارستان نرفت بخاطر الودگی هاش.یه فامیلای د ...

خوب تو تلوزیون نشون میده رسیدگی میکنن دستکاه وصله بهشون مگه تو خونه این امکانات هست ؟ الان بهترن 

همسرم میگه تب اش اومده پایین ولی سرفه میکنه خیلی.جالبه بچش نگرفته حتی پدرمادرش نگرفتن و دارن ازش مرا ...

شاید کرونا نیست 

انفولانزاست ..

یکی از همکارا که خوب شدن اما تو خونه هستن هنوزم

اینقدر که میگن تی وی آمار الکیه وقتی شنیدم گفتن ۴۰۰نفر درمان شدن گفتم یه چاخان دیگه 

خداروشکر درمان شده هم داریم پس

میدونین داشتم به چی فکرمیکردم 

نگاه کنین توچین وکره واینا میرن وسط ملت  اونایی  که مشکوکن به زورمیکشن میبرن بیمارستان قرنطینه 

ولی اینجاطرف باپای خودش میره یا کیت تشخیص ندارن یامیگن بروهروقت بدترشدی بیا یا میگن بروخونه قرنطینه خانگی🙁🙁🙁

بنظرتون کسی که کیتش مثبت شده درجابرمیگرده خونه؟تامیادبرگرده خونه کلیو گرفتارمیکنه...حالت هرمی داره دیگه 

بخداااااا اگه خودمردم رعایت نکنن حداقل تاوقتیکه دارودرمانی نداره  توکشورمون آمارمبتلاها تصاعدی بالامیره �🙁

فقط شانس آوردیم شب عیده وانشالللههههههههه مردم کم کم دوهفته آخراسفندواول فروردین میشینن توخونه بلکه این کثافت وحشی فروکش کنه

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤