2752
2734
عنوان

زبان انگلیسی

140 بازدید | 13 پست

میخوام بچه هام زبان یاد بگیرن چیکارکنم؟

بهترین راه آموزش زبان به بچه ها چیه؟

کدوم اموزشگاه بفرسم بچه هامو برای یادگیری زبان؟

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان یکی از شیرین ترین و دشوار ترین کار هاست. چرا که اگر این روند درست انجام نگیرید با مشکل دچار خواهیم شد.اما چیزی که باعث یاد گیری فرزند شما می شود اشتیاق شماست و بی حال و بی رمق نبودن شماست.فراموش نکنید که بچه در ابتدا نمیتواند برای شما انگلیسی چه چه بزند زمان می برد.همان طور که می دانید نه تنها کودکان بلکه بزرگسالان هم زمانی که چیزی را غیر مستقیم یاد میگیرند به خوبی به ذهن می سپارند.

تعداد رای : 8
نظرسنجی
پسندیدم
7
87%
نپسندیدم
1
12%

به نظرم بذار یکم بزرگ تر بشه بفرستش کانون زبان ایران

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من خودم از کلاس چهارم رفتم کانون ولی,خب متاسفانه کانون ما خیلی طولش میده و آدم دیگه از زبان زده میشه ...

ولی خب مدرکش خیلی معتبره

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
ولی خب مدرکش خیلی معتبره

مدرک کانون ایرانو فقط میشه برای معلمی خود کانون ایران استفاده کرد و گرنه هیچ جای دیگه بدردت نمیخوره منم اینو دیر متوجه شدم و از ترم جدید میخام برم کلاسای آیلس کانون سفیر  

مدرک کانون ایرانو فقط میشه برای معلمی خود کانون ایران استفاده کرد و گرنه هیچ جای دیگه بدردت نمیخوره ...

ولی باز من راضی بودم ازش میشه بپرسم شما چهlevel بودین؟

مدرک کانون ایرانو فقط میشه برای معلمی خود کانون ایران استفاده کرد و گرنه هیچ جای دیگه بدردت نمیخوره ...

اخه آیلتس هم تو ایران به درد نمی خوره مگر اینکه بخای بری خارج از کشور

من کل دوره نوجوانان رو خوندم ولی خب ما خوردیم به گروه تعیین سطحیا برای ترم بزرگسال الان پیری ۲ هسم

اها،منم  این ترم inter 3 رو تموم می کنم