2733
2739
عنوان

به نظرتون مامانم حق داره یا عروسمون؟😀

| مشاهده متن کامل بحث + 1675 بازدید | 104 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خاک برسر داداشت ،شوهرم واسه مادرش جون میده

مثل شوهر من تازه اگه خدایی نکرده ناخواسته ناراحتش کنه خیلی دلخور میشم و دعواش میکنم

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
2731

آخی عزیزم طفلک مادرت

خاک برسر عروستون عوض اینکه بگه دور از جون

من مادرشوهرم رو صورتم گفت ناکام بمیری اما یه وقتایی میگه مثلا مریضم از اینجور حرفا باز دلم نمیاد میگم دورازجونتون

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم...

عزیزم ناراحت نشو ولی فکر کنم مادرت تو تربیت داداشت خیلی کم گذاشته .

فردا اون عروس برای مادرت تره هم خورد نمیکنه .

چقدر داداشت بی سیاسته وچقدر عروستون بیشعور .

کاش همین الان خدا میگفت هرچی تو بخوای .

ای خدا از دست این عروسا و مادرشوهرا😂😂 خندم گرفت از حنده ی زنداداشت😂معلوم نیست تو دلش چی بوده اون لحظه. من دیشب رفته بودم خونه مادرشوهرم شوهرم به مامانش گفت مریم یه مربای هویج درست کرده اصلا از گلو پایین نمیره. نمیدونم چرا یهو مامانش بلند بلند خندید قطعم نمیشد خندش. معلوم نیست دلش از چی من پر بود😂 بیخیال بابا این رابطه عروس و مادرشوهرو هرکاری کنی میلنگه

2740
خوب واقعا نظرت رو بگو من الان نمیفهمم

مقصر برادرت بدحرف زده

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2706