2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بلدرین رایس پر حجم سیر میکنه نشاسته داره بچه تپل میکنه 

ولی گندم مقویه ویتامین بیشتر داره 

سویق گندم جو میتونی خودت بگیری کیلویی ۲۵تومان تو ماست شیر سوپ هرچیزی قاطی کنی بچه بخور

بلدرین رایس پر حجم سیر میکنه نشاسته داره بچه تپل میکنه  ولی گندم مقویه ویتامین بیشتر داره&n ...

نمیدونم شوهرم رفت سه تا گندم گرفت یکیشو خودم خوردم از بس خوشمزس  ، اما بچم نمیخوره نمیدونم چی براش بگیرم خوشش بیاد

2738
نمیدونم شوهرم رفت سه تا گندم گرفت یکیشو خودم خوردم از بس خوشمزس  ، اما بچم نمیخوره نمیدونم چی ب ...

من گندم نگرفتم راستش همون سویق گرفتم با بلدرین رایس . از ۵ماهگی شروع کردم ب غذا دادن با فرنی حریر بادام شروع کردم ررده تخمرغ ....

عزیز بستگی به سن بچه داره. اگر تازه سرلاک رو شروع کردی اول باید بهش برنج بدی. چون گندم براش سنگینه و نمیتونه هضمش کنه. به سرلاک برنج که عادت کرد یکماه بعدش براش سرلاک گندم رو شروع کن. از همون اول گندم نده بچه به هم می‌ریزه و معدش داغون میشه

من گندم نگرفتم راستش همون سویق گرفتم با بلدرین رایس . از ۵ماهگی شروع کردم ب غذا دادن با فرنی حریر با ...

وااییی خدا حفظش کنه 

چند ماهشه ـ

راستش من بلد نیستم زیاد سویق و ،، درست کنم 

عزیز بستگی به سن بچه داره. اگر تازه سرلاک رو شروع کردی اول باید بهش برنج بدی. چون گندم براش سنگینه و ...

سلامممم عزیززززم خوبیییییی 

منو میشناسی؟ من همون ساناز گل هستم ک افتاده بودم سر خونریزی

بچت خوبه؟😍😍😍😍😍اخرش سز شدی؟😀پسر یا دختر؟چند ماه‌شه؟

2706