2733
2734
عنوان

چگونه انسان خوبی باشیم؟

3302 بازدید | 60 پست

برای بهتر شدن دنیای اطراف باید ابتدا از بهتر کردن خودمون شروع کنیم.

به نظر شما چه کارهایی میتونه بهمون کمک کنه تا دنیای اطرافمون جای بهتری بشه؟

احترام به دیگران در حقیقت احترام به خود است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همین که انسان باشیم خودش خیلی خوبه 

🖤                                                         1398.12.10                                                             تو زندگی هر کس یکی هست که هرگز فراموش نمیشه.  هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.                                  من غم انگیزترین شعر جهانم........ تو نخوان.              

😊تعریف از خود نباشه من انسان خوبی ام...

مهربونم 

اگه کسی بدی کنه تلافی نمیکنم

باهام بد حرف بزنه من ارامم 

گاهی خوشی خودمو بهم‌میزنم تا یکی دیگه رو خوشحال کنم 

🙂

حال مان و فال مان تلخ است و شیرین می زنیم .... !
2740

همیشه خودمون جای طرف مقابل بزاریم 

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره

فقط باعث آزار دیگران نشیم انسان خوبی هستیم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
Hamin k kari b kar kesi nadashte bashim kafie

منم اینطوری فکر میکردم قبلا اما گاهی نمیشه بی تفاوت بود.

فکر میکنم‌ما مسولیت هایی داریم در قبال اجتماع و هم نوعان.

احترام به دیگران در حقیقت احترام به خود است.
2706