2733
2734

بنداز ت یکم آب با فرچه بزن دیگ 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من دیروز باهاش تشک تختمو‌ تمیز کردم

چطوری

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️

روش نوشته دستورو

با آب قاطی میکنی بعد با یه چیزی تند تند همش بزن قشنگ کف کنه. با ابر فقط کفشو بگیر بکش رو فرش. 

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic

من نمیدونم چرا جندشم میشه کف رومیریزی روفرش.ولی یه مطلب بودتونت نوشته بود نمک با نشاسته ذرت بریزین رو فرشا دوساعت بمونه فرش دسته گل میشه تونت بزن ببین درس گفت ساعتش رو

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

ورنداری ابرو بزنی تو آب بکشی رو فرشا!  فرشت کم کم میپوسه. فقط کف بزن

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
2706