2733
2734
عنوان

دستورالعمل آیت الله ناصری برای رفع....

| مشاهده متن کامل بحث + 5422 بازدید | 72 پست
شستن دستها و ماسک و مساعل بهداشتی هم پشم

ببین نمی خوام باتون بحث کنم...میبینید که اول از همه گفتن باید مسایل بهداشتی رو رعایت کرد...ولی درکنارش توسلات به ائمه و توکل به خدا رو هم باید مدنظر داشت...

همین...

پس لطفا الکی جبهه نگیرید...شما دوست ندارید بخونید.نخونید کسی مجبورتون نکرده.ولی به اعتقادات بقیه ام احترام بذارید و الکی نظر ندید

چه بد ک ناخوش احوالن😔 خیلی دوست داشتم فقط یکبار میتونستم پیش این این اقا برم و یا لااقل برادری داش ...

سوالی دارید بگید تا همسرم بپرسند هر وقت حالشون خوب بود.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معاون ترامپ وچنتاوزیربهداشتش درحال دعا برای رفع ویروس کرونا.  یه عکس دیگم دیدم مسیحیا درحال دعاکردن بودن.  اوناعیب نداره اگ دعاکنن فقط اگ ایرانیادعاکنن باید مسخرشون کنیم

کاربرجدید نیستم تعلیق شدم اونم دوباار
اگر دقت میکردید چشمان مبارکتون فقط زیارت عاشورا و ذکری که نوشته شده رو نمیدید.مورد اولی که حاج آقا ف ...

هنچین افرادی فقط میخوان ایراد بگیرن و ساز مخالف بزنن...مهم ترین چیز تو زندگی دنیا که خداوند و ائمه اطهار و توسل بهشون هست رو از یاد بردن...

وقتی خدا بخواد مریض بشی هرچی هم رعایت کنی مسائل بهداشتیو اخرش بیماری رو میگیری!

والا😅

2731
سلام بانو جان منم درمورد فواید زیارت عاشورا خیلی شنیدم و خوندم شب جمعه حاج آقا میرباقری هم توی برنام ...

سلام عزیزم

متاسفانه اعتقادات بسیار ضعیف شده.البته نکته قابل توجه اینجاست که اگر اسم مثبت اندیشی و قانون جذب و...بیاد همه قبول دارند!!!اما اگر رنگ و بوی خدایی بگیره....اشتباهه.

به روی چشم،حتما صدا میزنم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
با خودندن زیارت عاشورا و حدیث کسا و بقیه دعاها...باعث میشه مبتلا نشیم...

نخیر کی همچین چیزی گفته ...ائمه ما که دریای عرفان بودن و جز خدا نمیشناختن باهرترفند دشمن کشته شدن.

دعا خوندن آرامش میاره و وقتی آرامش داشتی میتونی از خودت محافظت کنی و به بقیه هم استرس وارد نکنی.

و چیزی که با عث نگرفتن کرونا میشه رعایت مسائل بهداشتی بخصوص شستن دستهاست

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
2738
معاون ترامپ وچنتاوزیربهداشتش درحال دعا برای رفع ویروس کرونا.  یه عکس دیگم دیدم مسیحیا درحال دعا ...

خدا عاقبت بخیرمون کنه

خب پس دعاکنید کرونا رفع بشه...دعاکنید گرونی تموم بشه.. دعاکنید سیل لرستان رفع بشه...دعاکنید اختلاسها ...

اینهاهمه بلاس باید دسته جمعی بریم یجاضجه بزنیم امام زمان بیاد. ولی چ فایده ک فقط تمسخرمیکنین بلاهام ببشتر میشه

کاربرجدید نیستم تعلیق شدم اونم دوباار
واقعا😍😍😍😍😍😍😍😍؟؟؟؟؟از،خود شخص ایشون میپرسن؟

بله

من الان سه روزه زيارت عاشورا رو ميخونم با ١٠٠ لعن و ١٠٠ سلام و هديه ميكنم به مادر امام زمان انشاءالل ...

قبول باشه منم دعا کنید.

انشاالله خود حضرت پشت و پناهتون باشه.

ميشه من يه سوال بپرسم؟ اگر خودتون ميدونيد بگيد اگر نه از ايشون بپرسيد

بفرمایید