2733
2734
عنوان

دستورالعمل آیت الله ناصری برای رفع....

| مشاهده متن کامل بحث + 5419 بازدید | 72 پست
درکنار رعایت مسائل بهداشتی باید توکلمون به خدا باشه و از اهل بیت جدا نشیم...و یکی از عوامل محفوظ مون ...

بله صدر درصد

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
به به پس خانم آخوند هم داریم اینجا البته به دل نگیرید من خودم فامیل نزدیکمون اخوند هستن

بله جناب نمیدونم بگم لطف خداست برای من حضور در این سایت یا عذابی برای کاربران که باید وجود بنده رو تحمل کنند.

انشاالله فامیل شما سلامت باشند و مایه مباهات دین و پیامبر...

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سوال خصوصی داشتم میتونید جواب بدین؟

بفرمایید

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
من الان سه روزه زيارت عاشورا رو ميخونم با ١٠٠ لعن و ١٠٠ سلام و هديه ميكنم به مادر امام زمان انشاءالل ...

عزیزم میتونی اون صد سلام رو فقط از "السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین  ع" رو فقط بگی و برای لعن هم فقط 99 تا "اللهم العنهم جمیعا" رو بگی اینو از  خودم نمی گم حاج آقا میر باقری توی برنامه مخاطب خاص گفتند توی برنامه شب جمعه توی مشهد مقدس بودند. آدرس دادم که سرچ کنی گلم.

﷽❣ سلام امام زمانم ❣﷽مهدي اگر از دلشدگانت بوديم🌼چون ديده ي نرگس نگرانت بوديم�🌼🌼🌼 با اين همه روسياهي و بارگناه🌼اي کاش که از منتظرانت بوديم.🌼🌼🌼اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج.❤❤❤
2728
نه عزيزم عجله ندارم... ممنون و يه سوال ديگه دخترم دوسال و دوماهشه و حافظه خوبي براي حفظ داره كجا مي ...

زیر هفت سال آموزش کلاسیک و رسمی مطلقا ممنوع

فقط در قالب بازی خودتون کار کنید.

بله

عزیز دلم اجازه میدی فردا بنویسم براتون؟

چندتا سوال میتونم بپرسم؟

لطفا درخواست دوستیمو قبول کن عزیزم

فردا برات تو خصوصی سوالهامو میفرستم

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
عزیز دلم اجازه میدی فردا بنویسم براتون؟ چندتا سوال میتونم بپرسم؟ لطفا درخواست دوستیمو قبول کن عزیز ...

باشه دنیز جان،هر زمان که فرصت کردید بنویسید.

یعنی تازه مسلمون هستین؟

ن عزیز دلم من تو خانواده مومنی ب دنیا اومدم و مسلمونم ولی اعتقادمو یواش یواش از دست داده بودم و میگفتم اگه خدا و قران و اون دنیا و ...دروغ باشه چی؟

اگه .....فلان .خلاصه اعتقادمو از دست داده بودم و سالی یکبار هم سراغ خدا و اماما نمیرفتم و باور نداشتم 

بعددوباره اعتقادمو ب دست اوردم 

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2738
یه دنیا ازتوت ممنونم

سلامت باشید🌷