2733
2734
عنوان

پودر ترومام

39124 بازدید | 43 پست

سلام خانوما،،برای افزایش وزن جنین کسی از ترومام استفاده کرده نتیجه گرفتین؟

بعد خواستم بدونم میشه پودر،و داخل شیر بریزم بخورم یا فقط با آب قابل مصرفه

ممنون میشم کمک کنید🌷

سلام ..این پودر و استفاده کردین شما؟؟تاثیر داشت؟

سلام عزیزم من زایمان کردم شانزدهم عید.

زیاداستفاده نکردم،،سزارینی بودم،دوهفته زودتربرداشتن بچمو.۳۲۰۰ بود.اگ چهل هفته میشد حتما۳۷۰۰ میشد،مثل بچه ی قبلیم

بنظرم وزنش خوب بود،امابیشتر شیر میخوردم با بستنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم من زایمان کردم شانزدهم عید. زیاداستفاده نکردم،،سزارینی بودم،دوهفته زودتربرداشتن بچمو.۳۲۰ ...

به سلامتی عزیزم وزنش ک خوب بود خدا رو شکر با شیر دادن تپل تر هم میشه من دخترم ۲۷۰۰ ب دنیا امد ۱ ماه شد ۴۲۰۰ ...نی نی شما ک تپل تر هم میشه 😍😍

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
2728
2738
سلام عزیزم الان شما ترومام تو بارداری استفاده کردی

من استفاده کردم ولی کلا ۴ بار ازش خوردم از ۲۹ هفته تا ۳۲ کاکاهویی بود دوس نداشتم مزشو اون سه هفته ۹۰۰ گرم اضافه کرد ولی بعد اون یه قوطی گرفتم بعد ۳۲ هفته خوردم تا الان اثری رو وزن خودم نداشته و هنوز سونو بعدی نرفتم که ببینم اور داشته یا نه 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
با شیر میشه خورد؟؟

بهتره با اب بخوری با شیرم میشه خورد ولی با آب خاصیتش بیشتره 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
بعدش بچه بدنیا میاد عوارضی نداره 

نه عزیزم شیر افزا هستش و انفاقا شیر مادرو خیلی زیاد و مقوی میکنه

میگن بعد زایمان حساییت پیدا میکنه از شما ک نکرد؟

من هموز زایمان نکردم 😄از دکترم پرسیدم میگفت اصلا ربطی نداره اون بچه ها خودشون حساسبت دارن و دلیلش مصرف بعضی مواد غذایی مادر توی بارداری هست میگفت این مکمل و ویتامین و کلسیمه و اینا هیچوقت موجب حساسیت نمیشه