2737
2739

١٠ شبه خونه بابامم 

شوهرم اول ميرفت خونه باباش چون باباش مريض بود و تب داشت شبا ميخوابيد اونجا بعدم كه ٣ روز بيمارستان بستري شد مشكوك به كرونا بازم اين ميرفت تا امشب مرخص شد 

من ١٠ شبه هيچي نگفتم و نگران شوهرم و باباش بودم براشون سلامتي خواستم 

اما امشب ديگه توقع داشتم بياد بريم خونه بهش گفتم گفت شايد بابام كروناش مثبت باشه من بعدش ازمايش بدم شايد منم داشته باشم باباش ٤ روزه جوابش نيومده يعني معلوم نيست كي ديگه بياد بريم خونمون

اما همه اينا بهونه اشه بحث اصلي اينكه ما يه مدت قهر بوديم خانوادش ميگفتن من وطلاق بده بعد كه اشتي كرديم الان ١٠ ماهه سر زندگيمون اما شوهرم به مامانش اينا نگفت اشتي كرديم و مامانش اينا هر چي بهش ميگفتن كه با همين اين انكار ميكرد 

الانم ميخواد به اينا بگه من با زنم نيستم 

من بهش گفتم تو قبل بيمارستان بابات بهت نيازي نداشت اونجا ميخوابيدي گفت چرا ممكن بود حالش بد شه منم بهش گفتم تو كه مامان بابات سنشون بالاس كلا ممكنه حالشون بد شه نصف شب پيششون ميموندي از اول اونم بي ادبي كرد و فحش داد منم تل قطع كردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘