2737
2739
عنوان

یعنی من کرونا گرفتم؟

202 بازدید | 11 پست

امروز رفتم مطب متخصص ریه بعد قبل از این که من برم داخل ی خانومه رفت حالش خیلی خوب نبود و سرفه های وحشتناکی میکرد وقتی اومد بیرون ی برگه دستش بود و دکتر به منشی گفت حامل هست به نظرتون منظورش چی بوده؟یعنی حامل ویروس کرونا بوده؟بعد از اون من رفتم داخل و روی همون صندلی که قبلا اون خانمه نشستم و روی تخت معاینه شدم به نظرتون منم ممکنه گرفته باشم؟

وای کاش لااقل ضدعفونی میکردن

دکتربی فکر

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا احتمالش خیلی کمه گرفته باشی چون فرد بیمار باید مستقیم سرفه کنه تو صورتت یا دست خودت الوده باشه زده باشی به دهنت، احتمال زیاد نگرفتی ولی اگه یک درصد هم گرفته باشی ترس نداره که هشتاد درصد از بیمارا مثل یه سرماخوردگی ساده میگیرن مریضی وحشتناکی نیست 

2728
اگه ماسک داشتی و دستکش فک نکنم

هم ماسک داشتم هم دستکش از مطب که بیرون اومدم دستکش رو انداختم دور و یکی دیگه پوشیدم وقتی هم اومدم خونه دستام رو با داروهام رو با مایع شستم لباسام رو هم همه انداختم تو ماشین با درجه بالا بشوره خودم هم رفتم حموم دوش گرفتم 

2740

نگاه اگه صندلی یا تخته آلوده بودن و شما دست گرفتین وسپس دستتون رابه ناحیه تی صورت بردین احتمال داره ولی نگران نباشین احتمالش کمه که گرفته باشین شاید هم خانمه نداشته در هر صورت ناراحت نباشین ایشالله که نگرفتیم 

پس این که گفت حامل هست یعنی چی؟

اگه دستتون را به صورتتون نگرفتین نگران نباشین و دستاتون را با صابون خوب بشویین و لباساتون را هم عوض کنید و بشویینشون در هر صورت به خودتون تلقین نکنید ایشالله چیزی نیست